دلیل متفاوت بودن وضعیت این روزها سپاهان و پرسپولیس (آمار)

[ad_1]

کد خبر: 1801498/41

زمان: 16:31
1400/10/10

کادو: 16960

8 شوت و 6 گل در مقابل 52 شوت و یک گل!

پرسپولیس برخلاف سپن که فصل را خوب آغاز کرد، وضعیت بهتری نسبت به رقیب دیرینه خود دارد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان محرم نویدکیا در لیگ بیست و یکم سه برد متوالی را به دست آورده اند اما پس از دو پیروزی مقابل پرسپولیس که پس از شکست مقابل الهلال در شرایط بدی قرار داشتند. فولاد خوزستان v. و نساجی مازندران در اراک شکست خورد تا بار دیگر حملات به کادر فنی این تیم تشدید شود. بعد از گل گهر، مس رفسنجان، استقلال و در نهایت چهار تساوی مقابل این تیم، وضعیت تیم گل محمدی سخت و بغرنج بود. با این حال در این بازی ها می توان شاهد بهبود عملکرد سرخپوشان بود و حالا آنها با غلبه بر سپن به پیروزی در چهارمین دیدار لیگ و جام حذفی دست یافته اند.

از سوی دیگر سپاهان مسابقات را در شرایطی کاملا متفاوت آغاز کرد اما شکست مقابل ذوب آهن در هفته چهارم نشان از ضعف های این تیم داشت. با این حال پس از تساوی در خانه مقابل تراکتور، دو پیروزی مقابل فجر شهید سپاسی و نساجی مازندران، شاگردان نودکیا را بار دیگر به صدر جدول رساند. اما روزهای تلخ و ناگوار اصفهانی طلایی پوشان از هفته هشتم آغاز شد و با شکست 4 گلی مقابل سرجان گل گهر نتیجه ای بهتر از باخت در 3 بازی دیگر از 5 بازی اخیر کسب نکرد. ، تا وضعیت اردوگاه. این تیم جدی می شود.

اما با نگاهی به شرایط سه هفته اخیر پرسپولیس و سپاهان، نکته بسیار مهم، مهارت هر دو تیم در استفاده از موقعیت های هجومی یا گلزنی است. در واقع سپاهان که قبل از شروع فصل با جذب شهریار مقانلو و ابقای سجاد شهبازاده شرایط بسیار خوبی را روی کاغذ برای خود ایجاد کرد، این روزها در استفاده از موقعیت های گلزنی بسیار بیراهه است و دو گلزنش در مجموع 13 نفر هستند. او در دیداری که برگزار شد تنها 5 گل به ثمر رساند. از سوی دیگر پرسپولیس اگرچه در خط دفاعی و حمله سمی مانند سال های گذشته ثابت نیست، اما آمارها نشان می دهد که از 8 شوتی که در سه بازی اخیر به ثمر رسانده، 6 ضربه را به ثمر رسانده اند و این یکی است. دلیل آن گرایش رو به رشد آنهاست.

آمار نهایی بازی نیز این موضوع را تایید می کند و پرسپولیس تیمی با ویژگی های ورزشی انحصاری در تمامی زمینه ها مانند شوتزنی، شوتزنی، پاسکاری، دقت و موقعیت های گل نسبت به شاگردان نودکیا ضعیف عمل کرد. شاگردان گل محمدی اما هدفمندتر شده اند و اگر محرم می خواهد تیمش به رقابت های قهرمانی ادامه دهد باید به زودی مشکل بزرگ تیمش را حل کند.

در تیم سپاهان اما این آمار عجیب متفاوت است و شاگردان نویدکیا از 52 شوتی که به سمت دروازه حریف زده شده تنها یک بار موفق به گلزنی شده اند. این یکی از مهمترین مسائل پیش روی تیم محرم نویدکیا در رقابت با استقلال و پرسپولیس است که تیمشان 5 بازی فوق العاده سخت در لیگ و جام حذفی دارد و اگر کادر فنی نتواند مشکلات این تیم را حل کند، مهاجمان دروازه های تیم را باز می کنند. مخالفان روزهای تلخ تری برای هواداران سپن در پیش خواهد بود.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانکاناداGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel