دانلود بازی موبایل CarX Rally


اگر علاقه مند به تجربه بازی های مسابقه ای موبایل هستید، بازی های iOS و اندروید را در این مقاله بررسی کنید رالی CarX با ویجیاتو همراه باشید.

زمانی که بازی های مسابقه ای برای اولین بار وارد دنیای بازی های ویدیویی شدند، هیچکس انتظار زیادی از این عناوین نداشت. در روزهای اولیه بازی های مسابقه ای چندان جالب نبودند و برخی افراد ترجیح می دادند این سبک از ورزش را تجربه کنند. اما همه چیز باید همینطور می ماند. یک انقلاب بزرگ برای توسعه این سبک بازی کافی بود، جایی که آنها شاهکارهای زیبای خود را به جا گذاشتند. اکشن فوق العاده ای که گاهی شما را پشت فرمان ماشین فرمول یک قرار می دهد و گاهی به شما می گوید تابو را بشکنید و فقط پاهایتان را روی پدال گاز فشار دهید.

از Need for Speed ​​تا Beautiful Future، همه اینها حول محور سرگرم کردن مخاطبان می چرخید. این بازی فقط نمی خواست یک شبیه ساز خسته کننده باشد و تمام تلاش خود را برای بیان حس زیبای یک بازی جذاب مسابقه ای انجام دادند. دلیل این تنوع زیاد از بازی های مسابقه ای هیجان انگیز، خلاقیت سازندگان و جاه طلبی آن هاست، هرچند در این سال ها خبری از عناوین شاهکاری از دنیای ریسینگ نبوده است. باز هم می توان ردپایی از یک بازی زیبا پیدا کرد.

در این میان، بازی‌های مسابقه‌ای موبایلی مطابق انتظار مخاطبان این پلتفرم پیشرفت کرده‌اند. با این حال، همه چیز همیشه جنبه مثبتی را نشان نخواهد داد. گاهی اوقات یک اغراق کوچک می تواند برای شما یک اشتباه بزرگ باشد، گاهی به دلیل این اشتباهات; ایده های بزرگ ایجاد شد. شکی نیست که مسابقه موبایلی یکی از موفق ترین سبک های بازی است، اما اگر یک اشتباه کوچک عنوان کلاسیک را خراب کند، چه؟

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial