بهترین هاست وردپرس

جوکوویچ پس از اخراج از استرالیا به صربستان بازگشته استنواک جوکوویچ در حال آماده شدن برای سوار شدن به پرواز بلگراد در دبی، امارات متحده عربی در روز دوشنبه 17 ژانویه 2022 است.

دارکو باندیک / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

دارکو باندیک / AP


نواک جوکوویچ در حال آماده شدن برای سوار شدن به پرواز بلگراد در دبی، امارات متحده عربی در روز دوشنبه 17 ژانویه 2022 است.

دارکو باندیک / AP

دبی، امارات متحده عربی – امیدهای نواک جوکوویچ برای دفاع از عنوان اوپن استرالیا روز دوشنبه زمانی که صربستان به دلیل واکسیناسیون مورد نیاز کووید-19 از استرالیا اخراج شد، از بین رفت.

یک هواپیمای اماراتی حامل او از استرالیا صبح روز دوشنبه در دبی فرود آمد و جوکوویچ بعدا در ساعت 12:10 CET در حال فرود در بلگراد پایتخت صربستان مشاهده شد. وکلای او روز یکشنبه در دادگاهی در استرالیا استدلال کردند که عفونت ویروس کرونا در ماه گذشته به او اجازه داده است در این کشور بماند و با لباس پزشکی در مسابقه شرکت کند.

جوکوویچ سه قهرمانی متوالی اوپن استرالیا و در مجموع 20 جام انفرادی گرند اسلم را به دست آورده است که با راجر فدرر و رافائل نادال بالاترین تعداد در تاریخ تنیس مردان است. فدرر به دلیل مصدومیت بازی نمی کند و نادال تنها قهرمان سابق مردان اوپن استرالیا در این مسابقات است که از روز دوشنبه آغاز شده است.

جوکوویچ در زادگاهش صربستان، جایی که نزدیک‌ترین خانواده‌اش در آنجا زندگی می‌کنند، از حمایت قوی برخوردار است. الکساندر ووکیچ، رئیس جمهور صربستان، دولت استرالیا را به “آزار و اذیت” ستاره درجه یک تنیس متهم کرد و از او خواست به جایی که مورد استقبال قرار گرفته بازگردد.

تست کرونای جوکوویچ در 16 دسامبر در بلگراد مثبت شد، که او از آن به عنوان استدلالی برای ورود به استرالیا استفاده کرد، اما ویزای او ابتدا در 6 ژانویه توسط یک مقام مرزی که اعلام کرد او واجد شرایط دریافت امتیازات پزشکی استرالیا نیست، لغو شد. قوانین برای بازدیدکنندگان واکسینه نشده

او درخواست تجدید نظر برای ماندن در این مسابقه را برد، اما ویزای او بعداً توسط وزیر مهاجرت استرالیا لغو شد. سه قاضی دادگاه فدرال روز یکشنبه به اتفاق آرا به نفع اختیارات وزیر مهاجرت برای لغو ویزای جوکوویچ رای دادند.

بازیکنان حاضر در اوپن استرالیا، چه مربیانشان یا هرکسی که در محل مسابقات حضور دارد، باید در طول یک بیماری همه گیر واکسینه شوند. بیش از 95 درصد از 100 مرد و زن برتر به ترتیب تور خود واکسینه می شوند. حداقل دو مرد – ساندگرن تنیسور آمریکایی و پیر هیوز هربرت فرانسوی – اولین تورنمنت بزرگ سال را به دلیل نیاز به واکسن از دست دادند.


نواک جوکوویچ در روز دوشنبه 17 ژانویه 2022 توسط مسافران با هواپیما به بلگراد، صربستان، دبی، امارات متحده عربی منتقل می شود.

دارکو باندیک / AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

دارکو باندیک / AP


نواک جوکوویچ در روز دوشنبه 17 ژانویه 2022 توسط مسافران با هواپیما به بلگراد، صربستان، دبی، امارات متحده عربی منتقل می شود.

دارکو باندیک / AP

تلاش جوکوویچ برای دریافت درمان پزشکی برای عدم واکسیناسیون خشم در استرالیا را برانگیخته است، جایی که تلاش‌هایی برای کنترل شیوع ویروس کرونا انجام شده است، زیرا شهرها تحت تأثیر قرنطینه شدید قرار گرفته‌اند و سفرهای بین‌المللی محدود شده است.

اما جوکوویچ در زادگاهش صربستان از حمایت قوی برخوردار است و الکساندر ووکیچ، رئیس جمهور این کشور، جلسه دادگاه استرالیا را “یک مسخره با دروغ های فراوان” خواند.

ووکیچ به خبرنگاران گفت: “آنها فکر می کنند به خاطر این 10 روز آزار و شکنجه به جوکوویچ توهین کرده اند و در واقع به خودشان توهین کردند. اگر بگویید فردی که واکسینه نشده حق ورود ندارد، نواک نه می آید و نه واکسینه می شود.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم