جری جریاجری: باید برای حفظ انقلاب،، انقلاب اخلاقی قی

[ad_1]

مسیح جریاجری در روزنامه جمهوری اسلامی: اوائل سال ۱۳۶۰ یکی از جلسات شورای مرکزی جمهوری اسلامی که هالله بهشتی دبیرکل آن بود، پیشنه داد حزب حزب ویزیونی ویزیونی

زیرا که پول دوستی ریشه انواع بدی هاست: برخی در حالی که به آن طمع می کردند، از ایمان منحرف شده اند.

هالله بهشتی مطالب این اداد را گوش کردند و گفتند حزب: حزب توده یای این مناظره از دعوت دعوت و این در این نیست که ر بها به یای بفرستم بفرستم. اخلاق حکم می‌کند من خودم این دادم را قبولم و من ظرهاظره شرکت کنم. در زمان آیت الله بهشتی بهشتی رئیس قضائیه هم هم.

مانجام ، مناظره در خردادماه ۱۳۶۰ برگزار شد و همه که الله بهشتی هستند این مناظره که باید محور آن را از جانب شهید هالله اخلاق سیاسی متکی بر اسلام انقلابی دانست، در ۵ قسمت رار شد، یکی از ۳ قسمت آن ز ویزیونل ویزیون پخش می شود.

ستاست‌الله بهشتی این نبود که قسمت‌های دیگر، الی دست‌اندرکاران آن روز ویزیونلویزیون مانند آیت‌ها و مردم را از آن دو می‌کردند، هم چنین نمی‌کنند. دین به ایشش گذاشتن.

آنچه در این مناظره حتی بالاتر از منطق اسلامی آیت الله بهشتی وه‌گریلوه‌گری کرد و افکار عمومی را مجذوب خود ختاخت، اخلاق و ادب امیلامی او و. بهشتی، نه بهابه یک چهره ساس اسلاب یا رئیس قوه ئیهائیه نظام جمهوری اسلامی و دبیرکا دبیرکل حزب گیراگیر و جمهوری جمهوری اسلامی، بلکه که نان ع م در نه نه نه نه ارکسیستی حاضر در مناظره، چنان دوستانه صحبت می کنند که نشنیانی از قدرت و. مام و منصب نمی‌شدا نمی‌شد در نان و لحن کلام او غاغ غ.

و به آنها گفت: چرا مضطرب هستید و دلهایتان پر از تردید است؟

زیرا پول دوستی ریشه انواع بدی هاست: که در حالی که برخی به دنبال آن طمع کردند، از ایمان گمراه شدند و خود را سوراخ کردند.

اگر می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، باید آن را برای خودتان آسان کنید.

این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم. انیا تخریب این آن آن حرف اول و آخر راران ما و ابزارهای تبلیغی وابسته به آن‌ها ازجمله رسانه ملی است. و ثالثاً در تمام زمینه‌های استفاده از ز، اخلاق قا به موشیاموشی سپرده‌ایم و این حال خود را به مظهر انقلاب اسلامی می‌کنیم.

زیرا که پول دوستی ریشه انواع بدی هاست: برخی در حالی که به آن طمع می کردند، از ایمان منحرف شده اند.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانکاناداGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel