بهترین هاست وردپرس

ترکیب بالقوه آزادی برابر با پدیده است


به گزارش “ورزش سه”، استقلال امروز در هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف قعرنشین جدول می رود. هر دو تیم در رده بندی وضعیت کاملا متفاوتی دارند. نماینده مشهد در 10 بازی اخیر خود در 8 بازی شکست خورده و تنها 2 تساوی کسب کرده و با تفاضل گل کمتر از سپاهان مقابل استقلال در رده دوم قرار دارد.

در حالی که فرهاد مجیدی برای هر تغییری در ترکیب اصلی آزاد است، انتظار می رود تغییرات کمتری نسبت به سپن در ترکیب خود ایجاد کند.

* سید حسین به دروازه برمی گردد

مجیدی برای دیدار با نود ارومیه تصمیم گرفت از علیرضا رضایی در ترکیب اصلی استفاده کند. حسینی در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و در 7 بازی 6 کلین شیت به ثمر رسانده و تنها یک گل مقابل فدراسیون ها دریافت کرده است. او امروز به دنبال ثبت هفتمین کلین شیت است که البته عمده گل آبی ها در دیدار مقابل ذوب آهن روی رشید مظهری بود که از دقیقه 10 به جای حسینی وارد زمین شد.

*عارف جایگزین دانشگر شد

عارف آغاسی با مهار و شروع زودهنگام فصل پاسخ داد و حالا برای سومین بازی متوالی در ترکیب اصلی حضور دارد. روزی که دانشگر به دلیل مصدومیت غایب است، آقاسی جای او را در تیم پر می کند. قصد او این است که امروز فصل خوبی را که سیاوش یزدانی آغاز کرده است، ادامه دهد. حسین مرادمند نیز در کنار این دو نفر حضور دارد و خط دفاع استقلال را تشکیل می دهند.

* خط وسط بدون تغییر

زبیر نیک نفس در دو بازی مقابل پکان و نود ارومیه به خوبی به مطهری و رمضانی کمک کرد و حالا مجیدی قصد دارد بار دیگر از این بازیکن در خط هافبک استفاده کند. این زوج در وسط مهدی مهدی پور چوک هستند. بازیکنی که فراز و نشیب های فصلی را پشت سر گذاشته و در تمام طول بازی در صف تیمش قرار دارد.

* نای و یاماگا در چپ و راست

جعفر سلمانی و کوین یاماگا دو بازیکن استقلال که در دیدار مقابل نود ارومیه استراحت کردند امروز به ترکیب تیم باز خواهند گشت. کادرفنی آبی ها با توجه به غیبت وریا غفوری از یاماگا در سمت راست استفاده خواهند کرد و سلمانی پس از به ثمر رساندن یک گل ارزشمند و کسب 3 امتیاز مقابل سپان مجددا در سمت چپ بازی خواهد کرد.

* شاید از جفت ارسلان-ژستد استفاده کنید

کادرفنی استقلال تاکنون از رودی زستد و ارسلان مطهری در خط حمله استفاده نکرده است. دو بازیکن هجومی آبی که در برخی بازی ها مدتی با هم بازی کرده اند و باید دید فرهاد مجیدی قصد دارد از هر دوی آنها استفاده کند و گزینه های دیگری مانند خاقانی یا قاسمی نژاد در نظر گرفته شود. این در حالی است که امیرحسین حسین زاده پشت سر دو مهاجم استقلال که در حال استراحت برای جام حذفی بودند بازی می کند.

ترکیبات احتمالی آزادی برای تحقق این پدیده:

سید حسین حسینی – سیاوش یزدانی – عارف آقاسی – حسین مرادمند – جعفر سلمانی – کوین یاماگا – زبیر نیک نفس – مهدی مهدی پور – امیرحسین حسین زاده – ارسلان مطهری – رودی زستد


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم