بهترین هاست وردپرس

ترکیبات ماری جوانا می تواند از بیماری عروق کرونر قلب جلوگیری کند دیجیاتو


داخل ترکیبات اخیراً شناخته شده کنف این می تواند ورود ویروس SARS-CoV-2 به سلول ها را مسدود کرده و از عفونت جلوگیری کند. بستن -19 جلوگیری کردن. محققان موسسه Linus Pauling دریافته‌اند که دو اسید کانابینوئید رایج، اسید کانابینوئید (CBGA) و اسید کانابیدولیک (CBDA) که در شاهدانه یافت می‌شوند، می‌توانند پروتئین‌های ویروس اسپایک را مسدود کنند.

با انجام این کار، ترکیبات ماری جوانا از بیماری کووید-19 که اکنون دو سال است کل جهان را تحت تأثیر قرار داده است، جلوگیری می کند. این نتایج یک جهت جدید می دهد درمان و پیشگیری این بیماری برای پزشکان باز است.

محققان می گویند که استفاده از این ماده از دیرباز برای انسان بی خطر بوده و اکنون مصرف می شود. روغن شاهدانه به صورت خوراکی می تواند از بیماری کووید-19 پیشگیری و درمان کند. این دو کانابینوئید در روغن شاهدانه و دانه های آن به وفور یافت می شوند. البته این ترکیبات مانند THC موجود در ماری جوانا که یک ماده روانگردان است، توسط دولت تنظیم نشده و برای سلامتی انسان مضر نیستند.

نتایج این مطالعه نشان می دهد که CBDA و CBGA بر روی انواع جدید نیز موثر بوده و می توانند از ورود آنها به سلول ها جلوگیری کنند. محققان گفتند که ترکیبات شاهدانه توانستند از ورود B.1.1.7 یا نوع آلفا که اولین بار در بریتانیا و نوع B.1.351 یا بتا برای اولین بار در آفریقای جنوبی مشاهده شد، جلوگیری کنند.

پروتئین های اسپایک بخشی از ویروسی هستند که واکسن کووید-19 کنونی برای جلوگیری از ورود ویروس به بدن هدف قرار می دهد. علاوه بر پروتئین اسپایک، ویروس SARS-COV دارای سه ساختار پروتئینی دیگر و 16 پروتئین بدون ساختار یا پروتئین جانبی است که باید برای ساخت دارو برای درمان این بیماری در نظر گرفته شود.

هر بخشی از علت عفونت و چرخه تکثیر آن می تواند هدف مداخله ویروس باشد. اتصال به گیرنده ACE2 سطح سلولی گیرنده های پروتئینی سنبله یک مرحله مهم در چرخه است. تکثیر ویروس است. این بدان معنی است که مهارکننده های ورود ویروس به سلول، مانند ترکیبات شاهدانه، می توانند از عفونت جلوگیری کنند و همچنین می توانند برای کاهش بیماری در بدن استفاده شوند.

با مسدود کردن پروتئین های افزایش یافته اسیدهای CBDA و CBGA، سطوح سلولی فراوان در سطح خارجی ریه از اتصال ویروس به آنزیم ACE2 جلوگیری می کند. اگرچه تحقیقات بیشتری مورد نیاز است، محققان می گویند که کانابینوئیدها می توانند برای تولید داروهایی برای درمان و پیشگیری از کووید-19 استفاده شوند.

اسیدهای CBDA و CBGA به طور طبیعی در گیاه شاهدانه تشکیل می شوند و مواد مورد نیاز برای ساختن CBD و CBG برای همه مصرف کنندگان شاهدانه آشنا هستند. با این حال، این اسیدها با C‌‌BD و CBG متفاوت هستند و در محصولات اولیه ماری‌جوانا وجود ندارند.

کنف

انواع آلفا و بتا در دسته‌های مهم ویروس SARS-Cov-2 طبقه‌بندی می‌شوند و به عنوان محافظت در برابر آنتی‌بادی‌های تولید شده توسط واکسیناسیون شناخته می‌شوند. تحت سیاست فعلی ایمن سازی جهانی، نامنگران کنندهاین به ویژه در مورد آنها صادق است، زیرا واکسن های موجود در بازار جهانی فقط پروتئین های اولیه ویروس را هدف قرار می دهند و به عنوان آنتی ژن استفاده می شوند.

اکنون که می دانیم نتایج یک مطالعه نشان داده است که CBDA و CBGA می توانند در برابر دو سویه اضطراب موثر باشند، می توان امیدوار بود که درمان های جدیدی برای این بیماری و انواع دیگر در آینده ایجاد شود.

در حالی که استفاده از کانابینوئیدها ممکن است همچنان سویه های مقاوم را در سراسر جهان گسترش دهد، ترکیب CBDA و CBGA و واکسیناسیون شرایط سخت تری را برای تکامل ویروس SARS-CoV-2 ایجاد می کند و ما امیدواریم که این همه گیری جهانی پایان یابد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم