بیش از 99.9 درصد از تحقیقات علمی انسان را منبع تغییرات آب و هوایی می دانند


مطالعه 88125 مطالعه تغییر آب و هوا نشان داد که بیش از 99.9 درصد از مقالات بررسی شده موافق بودند که این تغییرات عمدتاً ساخته دست انسان است.

مطالعه حاضر یک مطالعه 2013 را به روز می کند که نشان می دهد 97 studies از مطالعات بین سالهای 1991 تا 2012 نشان داده است که فعالیت های انسانی باعث تغییر آب و هوا شده است. این مطالعه اکنون مطالعات انجام شده بین 2012 تا نوامبر 2020 را بررسی می کند. محققان می خواستند ببینند آیا دیدگاه جامعه علمی در مورد منشأ تغییرات آب و هوا تغییر کرده است یا خیر.

مارک لیناس از دانشگاه کرنل ، نویسنده مقاله ، گفت: “البته ما می توانیم بگوییم که اجماع جامعه علمی در حال حاضر به بیش از 99 درصد رسیده است ، و هیچ تردیدی در مورد تاثیر تغییرات آب و هوایی بر فعالیت های انسان باقی نمی گذارد.”

بنیامین هولتون ، رئیس دانشکده کشاورزی و زندگی دانشگاه کرنل ، گفت: “ما باید نقش اساسی انتشار گازهای گلخانه ای را بپذیریم تا بتوانیم به سرعت راه حل های جدید را اتخاذ کنیم ، زیرا در حال حاضر پیامدهای وحشتناک تغییرات آب و هوا را مشاهده می کنیم.” نویسنده مشترک علم و مقاله. “ما بر تجارت ، مردم و اقتصاد متمرکز شده ایم.”

با وجود چنین پیامدهایی ، عموم مردم و سیاستمداران هنوز به تصورات غلط اعتقاد دارند و مدعی هستند که جامعه علمی هنوز با علت اصلی تغییرات آب و هوا موافق نیست. مرکز تحقیقات پیو در سال 2016 دریافت که تنها 27 درصد از بزرگسالان آمریکایی معتقدند که تقریباً همه دانشمندان معتقدند تغییرات آب و هوایی ناشی از فعالیت انسان است.

برای انجام این کار ، محققان ابتدا 3000 مطالعه تصادفی را از سال 2012 تا 2020 بررسی کردند و دریافتند که تنها چهار مطالعه در مورد تأثیر انسان بر تغییرات آب و هوا مشکوک است. وی سپس یک الگوریتم برای یافتن کلمات کلیدی مانند “خورشید” ، “اشعه های جهانی” و “چرخه های طبیعی” ایجاد کرد که احتمالاً در مقالات بحث انگیز وجود دارد. در پایان ، این نظرسنجی نشان داد که تنها 28 مقاله به طور مستقیم منشا این تغییرات را زیر سال برده و همه آنها در مجلات کوچکتر منتشر شده اند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial