بهترین هاست وردپرس

بیش از 30 میلیون ماشین لباسشوییدر رفتن– گران ترین ماشین لباسشویی بازار از 50 میلیون تومان عبور کرد. رقمی مطابق با یکی از مدل های بوش و برابر با قیمت پراید صفر کیلومتر 1998. علاوه بر این مدل ها، لیست ماشین لباسشویی های بیش از 30 میلیون تنی شامل محصولاتی از برندهای بحث برانگیز سامسونگ و ال جی نیز می شود. مدل هایی که قبلا وارد ایران شده اند و همچنان در انبارهای فروشندگان لوازم خانگی هستند. این ماشین لباسشویی قابلیت اضافه کردن لباسشویی را دارد و دارای ویژگی های دیگری مانند سیستم عیب یابی هوشمند، شستشوی سریع و صفحه نمایش لمسی می باشد.

گران ترین ماشین لباسشویی بوش؛ 55 میلیون تومان

به گزارش فرارو، ماشین لباسشویی بوش WAY32592 55 میلیون تومان به فروش می رسد. از این پس می توان ماشین لباسشویی بوش WAY32592 را گران ترین ماشین لباسشویی بازار دانست. فناوری ActiveWater در این ماشین لباسشویی باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود و با استفاده از سیستم Varioperfect تا 60 درصد در زمان و تا 25 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. مصرف انرژی این مدل A و ظرفیت ماشین لباسشویی WAY32592 بوش هشت کیلوگرم می باشد. از ویژگی های این ماشین لباسشویی می توان به قفل کودک، بدنه ضد لرزش و امکان افزودن لباس بعد از شستشو و قابلیت تنظیم دمای آب و سرعت چرخش از طریق صفحه نمایش لمسی اشاره کرد.

گران ترین ماماشین لباسشویی الگی; 50 میلیون تومان

ماشین لباسشویی ال جی G128S دومین مدل گران قیمت بازار است. این محصول با قیمت 50 میلیون تومان به فروش می رسد و پس از ماشین لباسشویی بوش WAY32592 با قیمت 55 میلیون تومان، دومین مدل گران قیمت بازار است. ماشین لباسشویی ال جی مدل G128S محصولی است که علاوه بر شستشو با استفاده از فناوری TruSteam، قابلیت خشک کردن لباس را نیز دارد. این مدل قابلیت اضافه کردن لباس را نیز دارد و در حین کار با فشار دادن دکمه افزودن کالا در ماشین لباسشویی باز می شود. در تمام این موارد باید ادعای ال جی مبنی بر بی صدا بودن موتور اینورتر این ماشین لباسشویی را نیز اضافه کنیم. دیگ ماشین لباسشویی ال جی G128S دارای ظرفیت 12 کیلوگرم بوده و این مدل دارای صفحه نمایش لمسی LED و 15 برنامه شستشوی مختلف می باشد.

گران ترین ماشین لباسشویی سامسونگ; 42 میلیون تومان

ماشین لباسشویی سامسونگ H147 با قیمت 42 میلیون تومان در لیست مدل های گران تر از 30 میلیون تومان قرار گرفته است. بدین ترتیب این مدل را باید به عنوان سومین ماشین لباسشویی گران بازار پس از بوش WAY32592 و ال جی WM-G128S معرفی کرد. قابلیت چسباندن لباس ها پس از روشن شدن ماشین لباسشویی از ویژگی های این مدل است. وقتی به ویژگی های این ماشین لباسشویی نگاه می کنیم، قابلیت های ریموت کنترل از طریق تلفن همراه، سیستم کاهش صدا و لرزش و سیستم حفاظتی نیز در نوسانات برق و صفحه نمایش قابل مشاهده است. ظرفیت دیگ ماشین لباسشویی H147 به 12 کیلوگرم و ارتفاع آن 85 سانتی متر می رسد. همچنین رتبه انرژی این مدل A +++ می باشد.

ماشین لباسشویی ال جی; 40 میلیون تومان

ماشین لباسشویی B124SS از موتور اینورتر استفاده می کند که به همان اندازه برق مصرف می کند و در مصرف آب صرفه جویی می کند. به گفته ال جی این محصول دارای 10 سال گارانتی بوده و به دلیل دارا بودن موتور دایرکت درایو، بی صداترین ماشین لباسشویی دنیا محسوب می شود. همچنین سیستم عیب یابی هوشمند نیاز به برخی تکنسین های فنی را بی نیاز می کند. دیگ ماشین لباسشویی LG B124SS دارای ظرفیت 12 کیلوگرم بوده و محدوده مصرف انرژی آن A +++ می باشد. صفحه نمایش لمسی و سنسور تشخیص وزن از دیگر ویژگی های این محصول است. در حال حاضر ماشین لباسشویی ال جی B124SS با قیمت 40 میلیون تومان و در رنگ های سفید و نقره ای موجود می باشد.

ماشین لباسشویی ال جی; 37 میلیون تومان

ماشین لباسشویی 10.5 کیلوگرمی LG G105DW از موتور مستقیم اینورتر استفاده می کند. این امر باعث کاهش مصرف انرژی موتور لباسشویی و کاهش صدا و لرزش می شود. از دیگر ویژگی های این ماشین لباسشویی می توان به سیستم عیب یابی هوشمند، شستشوی سریع در 30 دقیقه، سنسور تشخیص وزن، شش برنامه شستشو و خشک کن 100% اشاره کرد. این مدل دارای صفحه نمایش LED با ظرفیت دیگ 10.5 کیلوگرم می باشد. همچنین ارتفاع ماشین لباسشویی ال جی G105DW به 85 سانتی متر و سرعت چرخش موتور آن به 1400 دور در دقیقه می رسد. در فروشگاه لوازم خانگی این ماشین لباسشویی حدود 37 میلیون تومان قیمت دارد.

ماشین لباسشویی ال جی; 35 میلیون تومان

ماشین لباسشویی ال جی مدل L1055 تقریبا 35 میلیون تومان قیمت دارد. به همین دلیل ما این مدل را در لیست خود قرار داده ایم. از ویژگی های این ماشین لباسشویی 35 میلیون تومانی می توان به قابلیت شستشو با 14 برنامه مختلف، قابلیت ضد حساسیت با استفاده از فناوری TruSteam و افزودن لباس هنگام شستشو اشاره کرد. از ویژگی های ماشین لباسشویی می توان به صفحه نمایش لمسی LED، سنسور وزن لباس، شستشوی سریع و سیستم عیب یابی هوشمند اشاره کرد. دیگ ماشین لباسشویی ال جی L1055 دارای ظرفیت 10.5 کیلوگرم، ارتفاع آن 85 سانتی متر و رده انرژی آن A +++ می باشد. ال جی این محصول را در دو رنگ سفید و استیل روانه بازار کرده است.

ماشین لباسشویی ال جی; 31 میلیون تومان

ماشین لباسشویی ال جی G105S نیز با بالای 30 میلیون تومان یکی از گران ترین مدل های بازار است. مدلی که حداقل 31 میلیون تومان قیمت دارد و به همین دلیل آن را در لیست خود قرار دادیم. موتور دایرکت درایو مصرف آب و برق را تامین می کند و از دیگر ویژگی های این ماشین لباسشویی می توان به شستشوی سریع در 14 دقیقه، سنسور تشخیص وزن و عیب یاب اشاره کرد. این مدل دارای صفحه نمایش لمسی LED است و لباس ها در شش حرکت شسته می شوند. ظرفیت دیگ این ماشین لباسشویی 10.5 کیلوگرم بوده و موتور آن با سرعت 1400 دور در دقیقه می چرخد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم