بیت کوین سریع – زومیت


فقدان یک اکوسیستم دفاعی اساسی در بلاک چین بیت کوین منجر به تلاش برای پر کردن شکاف بین بلاک چین قدیمی شد. تحقیقات در این زمینه هنوز ادامه دارد. اما جامعه بیت کوین از نسخه توکن شده ارز دیجیتال برای ایجاد یک دروازه موقت به بازارهای نوظهور Ditfee استفاده می کند. در این راهنما ، اهمیت این راه حل و مراحل مربوط به تبدیل بیت کوین به بیت کوین سریع را توضیح می دهیم.

مقالات مرتبط:

توکن پیچیده شده چیست؟

توپن سریع نوعی دارایی دیجیتالی وثیقه است که به نسبت یک به یک به سایر ارزهای دیجیتالی وابسته است. مانند سکه های استاتیک ، این نوع توکن ها ارزش دارایی اصلی خود را پیدا می کنند. تفاوت اصلی این است که وثیقه معمولاً یک دارایی دیجیتالی فرار محسوب می شود ، اما ارزهای فیات دارای ارزش ثابتی هستند. هدف از ایجاد نشانه تجاوز ، افزایش عملکرد بین نسخه های اصلی ارزهای دیجیتال در شبکه های مختلف است. به عبارت دیگر ، این تکنیک انتقال نقدینگی را بین دو یا چند شبکه بلاک چین از نظر فنی ممکن می سازد.

این تغییر مزایای زیادی برای دافی به ارمغان آورده است. با ظهور نشانه های تجاوز ، انتقال نقدینگی برای ایجاد اختلال در اکوسیستم بسیار آسان شده است و به همین دلیل ما شاهد افزایش نقدینگی در این زمینه هستیم که در حال حاضر از اندازه بازار بیت کوین فراتر رفته است.

بیت کوین رپید چیست؟

با توجه به تعریف یک توکن تجاوز شده ، می توان استنباط کرد که نسخه تجاوز شده بیت کوین نشان دهنده بیت کوین است که از قراردادهای هوشمند مانند اتریوم و بننس چین پشتیبانی می کند. این دارایی دیجیتالی یک نسخه رمزگذاری شده از بیت کوین است که استانداردهای یک توکن بلاک چین تعریف شده را برآورده می کند. یک مثال واضح از این نوع توکن ها Bitcoin Rapid (WBTC) است. توکن مبتنی بر ERC-20 با اکوسیستم اصلی اتریوم و بیت کوین مرتبط است.

بیت کوین چرا بیت کوین؟

بیت کوین سال ها است که سلطه خود را به عنوان بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار حفظ کرده است. امنیت این شبکه بسیار بالاست و درجه غیر قابل مقایسه ای از تمرکززدایی را ارائه می دهد. شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد سرمایه گذاران جدید قبل از ورود سکه به بازار بیت کوین خریداری می کنند.

در همین حال ، Defy فرصت هایی ایجاد کرده است که به زنجیره بلوکی متکی است که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند. با توجه به اینکه بیت کوین یک اکوسیستم مخفی است ، دارندگان این ارزهای دیجیتالی دسترسی مستقیم به ارزهای دیجیتالی سازگار با این فناوری و دسترسی به ارزهای دیجیتال سازگار با این فناوری را بدون آسیب رساندن به وضعیت بیت کوین خود غیرممکن می دانند.

با استفاده از بیت کوین رپید ، این توکن می تواند در بازارهای مالی غیر متمرکز (DIFA) و با حفظ ارزش معادل بیت کوین خود مورد استفاده قرار گیرد.

واضح است که دارندگان بیت کوین به دلیل هزینه های اضافی مرتبط با این نوع مبادله و خطرات احتمالی در حفظ یک نشانه سرپیچی ، ورود به این بازار را دشوار می دانند. توکن های اعتراض ناپذیرتر از ارزهای رمزنگاری شده هستند و کمتر اثبات می شوند.

از سوی دیگر طرفداران و توسعه دهندگان Defty از اهمیت سرمایه گذاری در بازار بیت کوین آگاه هستند. این سازمانها به عنوان بخشی از تلاشهای خود برای کاهش موانع ورود به بازار سرپیچی ، روشهای مختلفی را برای استفاده از بیت کوین در اتریوم و دیگر بلاکچین های سازگار با قرارداد هوشمند ایجاد کرده اند.

این سیستم ها پیوند یک به یک بین بیت کوین و این توکن های دارایی دیجیتالی را حفظ می کنند. این سیستم ها اساساً بیت کوین های توکن را از طریق بلاک چین که از معاملات هوشمند پشتیبانی می کند در دسترس مردم قرار داده است.

به عنوان مثال ، Bitcoin Rapid (WBTC) محبوب ترین نسخه بیت کوین است که می تواند در Defy استفاده شود. این توکن همیشه نشان دهنده قیمت بازار بیت کوین است و بنابراین دارندگان آن علاوه بر حفظ ارزش اولیه خود ، می توانند از بیت کوین رپید در بازار Defy استفاده کنند و نگران بی ثباتی سایر ارزهای Defy نباشند.

نحوه بسته بندی بیت کوین ؛ تکنیک های تبدیل بیت کوین به بیت کوین رپید

سه رویکرد متفاوت برای تبدیل بیت کوین معمولی به بیت کوین رپیدز وجود دارد که در هر یک از آنها افراد باید دارایی های دیجیتالی بیت کوین خود را در ازای توکن هایی با ارزش مساوی قفل کنند. در زیر شرح مختصری از سه تکنیک موجود برای تبدیل بیت کوین به بیت کوین رپید ارائه شده است.

روش تبدیل متمرکز

همانطور که از نامش پیداست ، برای انجام این کار باید یک فرایند واسطه شخص ثالث را طی کنید. در اینجا شما باید مقدار بیت کوین را به یک صرافی متمرکز منتقل کنید. این مبادله بیت کوین شما را در یک قرارداد هوشمند قفل می کند و معادل رمز آن را در اتریوم یا هر بلاک چین دیگر به شما ارائه می دهد. این صرافی در نهایت بیت کوین توکن را به کیف پول شما منتقل می کند.

بدون اعتماد به کارگزار شخص ثالث تجاوز کنید

هنگام استفاده از یک مدل تبدیل قابل اعتماد ، نیازی به تکیه بر یک جزء متمرکز ندارید. می توانید بیت کوین خود را مستقیماً به یک قرارداد هوشمند برنامه ریزی شده ارسال کنید تا به همان میزان توکن دریافت کنید. شبکه Keep سیستمی برای تبدیل بیت کوین به بیت کوین سریع بدون اتکا به مبادلات یا پلتفرم های متمرکز است.

بیت کوین مصنوعی سریع می رود

در نهایت ، با استفاده از این روش ، می توان یک سری دارایی های مصنوعی را به جای بیت کوین به دست آورد. بر خلاف دو روش قبلی ، لازم نیست از بیت کوین برای بدست آوردن بیت کوین رپیدز با این روش استفاده کنید. در عوض، بسته به نوع پروتکل مورد نظر، ترکیبی از دارایی های دیجیتال برای دریافت رمز بیت کوین می تواند قفل شود.

چگونه بیت کوین رپید دریافت کنیم؟

بیت کوین سریع (WBTC) ، با ارزش بازار بیش از 6 میلیارد دلار ، در حال حاضر محبوب ترین توکن بازار است. این دارایی دیجیتال از تکنیک‌های متمرکز بسته‌بندی بیت کوین استفاده می‌کند که شامل ورودی‌های مشتریان و معامله‌گران است. نکته مهم این است که یک نهاد غیرمتمرکز به نام WBTC DAO تصمیم می‌گیرد چه کسی را از لیست تایید شده معامله‌گران و مشتریان اضافه یا حذف کند.

برای شروع ، ابتدا باید یک فرآیند احراز هویت KYC را با تجار مانند Bitgo انجام دهید ، که شامل تجاوز به بیت کوین می شود. هنگامی که تاجر هویت شما را تأیید کرد ، بیت کوین شما به متولی ارسال می شود ، که آن را قفل کرده و مقدار مشخصی از بیت کوین سریع در بلاک چین اتریوم ایجاد می کند. WBTC ایجاد شده توسط امین سپس به کیف پول شما ارسال می شود.

هنگامی که یک کاربر درخواست بازگشت بیت کوین اصلی خود را می کند ، متولی باید بسته بندی بیت کوین را بسوزاند و بیت کوین قفل شده را آزاد کند.

بیت کوین رپید چه معایبی دارد؟

استفاده از نسخه توکن بیت کوین عدم تمرکز و امنیت شبکه بیت کوین را از بین می برد. از آنجایی که این توکن ها منشأ سایر اکوسیستم های بلاک چین هستند، برخی از آنها به اندازه بیت کوین غیرمتمرکز نیستند. بنابراین این پوشش بیت کوین فقط معادل ارزش بیت کوین را نشان می دهد. اما فاقد ویژگی های امنیتی و غیرمتمرکز بیت کوین است.

روشهای تبدیل سایر ارزهای دیجیتال به بیت کوین رپید

می توانید با اتصال کیف پول خود به صرافی های غیرمتمرکز مانند Uni swap و Sushi swap ، بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتالی را به Bitcoin Rapid تبدیل کنید. توجه داشته باشید که کیف پول شما باید در این مبادله پشتیبانی شود.

تبدیل با سوآپ یونی

برای به دست آوردن بیت کوین سریع، برای اولین بار باز کردن یک کیف پول سازگار با یون تعویض اوراق بهادار (مانند اعتماد خرک یا Metamask) و در بخش DApps، باز کردن کلمه UniSwap یا آدرس وب سایت اصلی (https://app.uniswap.org). در کادر جستجو در بالای صفحه Exchange وارد کنید.

کیف پول را به صرافی مبادله واحد وصل کنید

سپس روی دکمه Connect در بالای صفحه کلیک کنید تا لیستی از کیف پول های سازگار با Exchange نمایش داده شود. در این مرحله ، روی نام کیف پول خود (به عنوان مثال Trust Vault) کلیک کنید و اجازه دسترسی Exchange به کیف پول خود را بدهید. دارایی های کیف پول شما اکنون در صرافی مبادله غیر متمرکز یون بارگذاری می شود.

تبدیل riTrim به WBTC در Uni-swap

در اینجا می توانید با استفاده از قابلیت Exchange Swap رمز مورد نظر را به WBTC تبدیل کنید. توجه داشته باشید که Rapid Bitcoin در این بخش بر اساس شبکه ri trium است و نوع شبکه و ارز رمزنگاری شده ای که می خواهید تبدیل کنید باید در بستر Atrium باشد.

سوشی را عوض کنید

اگر هزینه مبادله یونی برای شما بسیار زیاد است ، می توانید از سوآش سوشی استفاده کنید. این به این دلیل است که صرافی برای خدمات خود کارمزد کمتری دریافت می کند. روش تبدیل بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگاری شده به بیت کوین سریع در مبادلات سوآش سوشی بسیار شبیه به مبادله یونی است. در این مرحله در بخش DAPPS و در کادر جستجو در بالای صفحه ، باید کلمه سوشی یا آدرس وب سایت رسمی این مبادله (https://app.sushi.com/swap) را وارد کنید.

کیف پول را به سوشی مبادله وصل کنید

پس از پیوستن به مبادله سوشی سوشی کیف پول ، موجودی رمزنگاری این دسته در این مبادله بارگذاری می شود. در این بخش می توانید مانند تصویر زیر ارز دیجیتال خود را به بیت کوین رپید تبدیل کنید.

در مبادله سوشی ، اتریوم را به WBTC تبدیل کنید

پس از تبدیل ، ارز رمزنگاری شده شما به WBTC تبدیل شده و به مبلغی که مشخص کرده اید به کیف پول شما اضافه می شود.

نتیجه

همانطور که در این راهنما توضیح داده شد، تبدیل بیت کوین به بیت کوین رپیدز به شما این امکان را می دهد که بیشترین بهره را از دارایی های بیت کوین خود ببرید. با استفاده از بیت کوین های توکن ، می توانید با حفظ ارزش این دارایی ها ارزش بیشتری در زنجیره اکوسیستم مبتنی بر بیت کوین ایجاد کنید. اما قبل از تبدیل بیت کوین به بیت کوین رپید، باید نکات منفی این توکن را بدانید و مناسب ترین تکنیک را برای رفع نیازهای خود انتخاب کنید.

نظر شما در مورد بیت کوین رپید چیست؟

***

این مقاله یا بخش به منابع یا منابع آن اشاره نمی کند. خطر از دست دادن سرمایه در هر سرمایه گذاری وجود دارد و سرمایه گذار باید تصمیم نهایی را پس از مطالعه و تحقیق گرفته و مسئولیت نتایج را بر عهده بگیرد.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel