بهترین مشاوره کنکور تجربی

 • The best math entrance exam advice
 • دانشجو رشته حقوق دانشگاه خوارزمی
 • امکان استفاده از مشاوران مختلف
 • مهندسی کامپیوتر – نرمافزار
 • طراح سوالات آزمون های گزینه دو

که هم حسه بقچه دوستی ای که داوطلبان کنکور دارن رو ارضا میکنه و هم امتحانات دی ماه رو با موفقیت به پایان میرسونه علاوه بر اون تمام مطالب از اول سال دوازدهم دوباره مرور و جمع و جور میشن و فرصت خوبیه تا نقاط ضعف از بین بره… پشت کنکوری ها تعداد زیادی از داوطلبان کنکور سراسری را شامل می شوند، کسانی که پیش از این نیز سابقه شرکت در کنکور را داشته اند اما نتوانسته اند به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند و سعی دارند بار دیگر برای رسیدن به موفقیت تلاش کنند؛ این افراد فارغ التحصیل هستند، پس در سال کنکور به تحصیل در مدارس نمی پردازند، در نتیجه از فضای آموزشی به دور هستند که این مسئله می تواند آنها را از باقی رقبای خود عقب بیاندازد، اما با شرکت در کلاس های کنکوری این مشکل رفع می شود. با این حال معنی حرف ما این نیست که شما برای آماده شدن برای کنکور انسانی نباید علم و دانشی کسب کنید یا تسلطی بر درسها نداشته باشید. باید اعتراف کنم که حضور من در برنامه های تبلیغاتی چنین مؤسساتی که واقعا هیچ نقشی در کسب رتبه اولی من نداشتند باعث گمراه شدن بچه های زیادی شد.

 • مهندس سینا تهرانی
 • مولف کتاب جمع بندی دین و زندگی انتشارات خیلی سبز
 • The best counselor for Qazvin entrance exam
 • تدریس در شهرهای اصفهان، تبریز و تهران

با توجه به نتیجه ای که در سال های قبل داوطلبان با کمک چنین مشاوری کسب کرده اند میتوان دریافت که قدرت فرد یا قدرت تیم مشاوره در چه حدی است. رتبه نخست رشته تجربی در سالهای اخیر نیز گفت: رقابت در رشته تجربی بسیار سخت است و امکان ندارد کسی صرفا با شرکت در آزمون های آزمایشی و بدون داشتن یک مشاور تحصیلی حرفه ای و مجموعه ای از بهترین دبیران کنکور موفق به کسب چنین رتبه هایی بشود. یادتان باشد که هیچ کس نمیتواند بهتر از خودتان برای شما برنامه ریزی و بودجه بندی کند. پلی است که باید از آن عبور کرد و شما برای رد شدن از آن پل باید ابزارهای لازم را برای خودتان فراهم کنید و تکنیک های لازم را به کار بگیرید. هر کدام از این دروس شیوه ی خواندن بخصوص خود را دارند. راههای زیادی برای قبولی پزشکی دندانپزشکی حقوق و .. در بهترین دانشگاهها وجود دارد اما فرصت ۱۲ ماهه یک پشت کنکوری مجال این نیست که با آزمون و خطا بهترین روشی که مطابق با عادات خود هسترا پیدا کند. تیم دیجی کنکور با داشتن یک برنامه دقیق و حرفه ای از ابتدای شروع به مطالعه تا لحظه برگزاری آزمون با شما خواهند بود.

بهترین مشاورین کنکور هنر

فرض کنید شما در آغاز یک راه هستید و باید به مقصد برسید اما شما نمیدانید در طول راه چه چیز در انتظار شماست چه سختی های دارید چه چالش هایی پیش روی شماست حال شما میتوانید این مسیر رو به تنهایی طی کنید یا یک متخصصی که این راه هم خودش با موفقیت طی کرده و همراه چندین نفر دیگه هم بوده است .کسی که خارج از مسیر نظاره گر شماست و بهترین راه را به شما نشون میدهند . من که خودم سهمیه ایثارگری دارم حدودا باید چه درصدایی رو کسب کنم؟ چه درصدایی برای چه کنکوری و چه رشته محلی؟ در مرحلهی بعد باید ببینید که برای یادگیری یک مبحث درسی حدوداً چه قدر زمان نیاز است.

شما برای کنکور زمان محدودی دارید و فرصت اشتباه و کسب تجربه را ندارید؛ پس بهتر است از تجربه مشاوران استفاده کنید. بعضی وقتها گرفتن آزمون هایی از خودتان هم خیلی اهمیت دارد و به تسلط شما کمک میکند. یا برای مثال در درس ریاضی طرح سوال از دامنه تابع یک امر معمول است و مهم این است در نکته و روش حلی که سوال دارد در آزمون آزمایشی سوال طرح شده باشد که البته در بیش از ده آزمون آزمایشی که یک موسسه در طول سال برگزار می کند این هم کار سختی نیست و اگر سوال ها این ویژگی را نداشته باشد جای تاسف دارد. فواصل زیاد بین دو آزمون یکی از نقاط ضعف دیگر آزمون های آزمایشی سنجش است. از طرفی حتی ممکن است در ضعیف ترین آزمون ها هم نکاتی نهفته باشد که شما نسبت به آن بی اطلاع بوده باشید و یا اینکه از کمترین فایده آزمون یعنی تمرین مدیریت زمان می توانید استفاده کنید. مشاوران مرکز در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و انواع پکیج ها و خدمات قابل ارائه را به ما معرفی می نمایند. پس به جدول های زیر با دقت توجه کنید و اهمیت هر یک از مباحث را در نظر داشته باشید.

بهترین مشاور کنکور قائمشهر

همچنین برخی از نکات و ریزه کاری ها که از مطالعه است مدت زمان زیادی گذشته و ممکن است فراموش شده باشد ،مجددا در ذهن شما یادآوری میشود .اما فراموش نکنید که شرکت در همایشها از لحاظ علمی خیلی کار زیادی برای شما انجام نخواهد داد ،چون فرصت دو روزه همایش ها آنقدر زیاد نیست که از لحاظ علمی بتوان حساب خاصی باز کرد، در واقع کار کرده اصلی همایش ها مرتب سازی ذهن شما و یادآوری سریع تمام نکات می باشد .همچنین چون دانش آموزان در روزهای قبل از کنکور از لحاظ روحی روانی دچار اندکی آشفتگی میشوند و احساس میکنند که تمام مطالب را فراموش کردهاند بنابراین ،این همایش ها به شما کمک میکند تا از لحاظ روحی روانی نیز خود را سازماندهی مجدد نمایید و با مرور نکات قبلی برای مسابقه بزرگ کنکور آماده شوید. تسلط در واقع یک مرحله بالاتر از یادگیری است و باعث میشود شما در زمان کمتری به سوالات پاسخ دهید. آزمون آزمایشی قلم چی: از نظر استاندارد طراحی سوالات، آزمون های آزمایشی قلم چی همواره بین داوطلبان معروف به این است که سوالاتی بالاتر از سطح سوالات کنکور سراسری دارد. برنامه آزمون آزمایشی، از چند جهت اهمیت دارد و داوطلبان باید به آن توجه کنند.

بهترین مشاور کنکور رشت

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد. شما در (پاسخ با ما) با یک تیم حرفه ای و پر تلاش روبرو هستید که هدف آنها کمک به شما در جهت رسیدن به بهترین پاسخ در کمترین زمان و با حداقل هزینه میباشد.

 1. The names of the best counselors of Shiraz entrance exam
 2. و …
 3. با کیفیت
 4. مولف کتاب های درس عربی در انتشارات راه اندیشه

اما سوالات فیزیک مخصوصا شیمی اصلا زمان نمیرسه آدم حل کنه. اگر در این زمینه مشکل دارید میتوانید با کمک مشاوران مرکز آویژه این مشکل را حل کنید. برای دروس با اولویت زیاد زمان بیشتری بگذارید و برخی از درسهای کم اهمیت یا بدون ضریب را از برنامهی درسی حذف کنید و زمان باارزش منتهی به کنکور را صرف یادگیری مطالب جدید نکنید.

پس حتما در برنامههایتان تمرینهای تستی را درنظر بگیرید و اگر در آزمونی هم شرکت نکردید هرازگاهی برای حل برخی تستها مدت زمان محدودی در نظر بگیرید تا کمی بیشتر در شرایط کنکور قرار بگیرید. خیلی تفاوتی نمی کند که شما به عنوان یک دانش آموز کنکوری در حال آماده سازی خود برای شرکت در کنکور رشته ریاضی هستید و یا در کنکور رشته تجربی با غولهای مدعی برای قبولی درخانواده پزشکی در حال مبارزه باشید و یا حتی شاید دانش آموز سال نهم دهم یازدهم باشید و یا از اولیای دانشآموزان پایه باشید که بخواهید فرزندانتان را در مسیری درست هدایت نمایید ،در هر صورت تمامی گروههای نام برده شده برای رسیدن به موفقیت نیاز به یک مربی و یک مشاور حرفهای دارند تا به کمک ایشان مسیر دشوار موفقیت را طی نمایند .تعداد زیادی از خانواده ها و دانش آموزان ایرانی از بهترین دبیران ایران و برترین اساتید ایران استفاده می نمایند ،اما اعتقاد چندانی به کار مشاوره و کار مشاوران ندارند ،البته عدم اعتقاد به وجود مشاور ریشه در ضعف برخی از مشاوران و روانشناسان دارد و این ضعف باعث گردیده که اعتماد عمومی به مشاوران کنکور و روانشناسان در حوزه های دیگر کاهش یابد اما فراموش نکنید .شما حتی اگر برترین اساتید کنکور ایران را در اختیار داشته باشید ،همانند تیم فوتبالی هستید که در تمام نقاط بازیکنان بسیار عالی و درجه یکی را جذب نموده .اما روی نیمکت مربیگری این تیم فردی بسیار ضعیف و ناتوان نشسته است ،قطعاً برترین های دنیا نیز بدون داشتن مربی و بدون یک هماهنگ کننده نمیتوانند، اثربخشی لازم را داشته باشند.

یکی از مشکلاتی که برخی از داوطلبان با آن مواجه می باشند این است که در برخی از دروس ضعیف بوده اند . از طریق کنکور تجربی و سایر رشته ها در مقطع کارشناسی در رشته روانشناسی پذیرش صورت می گیره ، در مقطع کارشناسی ارشد باید گرایش مورد نظرتون رو انتخاب کنین . باید توجه داشته باشید که یادگیری و تسلط با هم متفاوت هستند.

بهترین مشاور کنکور یزد

با توجه به اینکه تعداد دروس رشته علوم انسانی بسیار زیاد می باشد. برای اینکه درک بهتری نسبت به بودجه بندیها پیدا کنید اجازه دهید نگاهی کلی به بودجه بندی دروس مختلف کنکور انسانی داشته باشیم. شما وقتی بدونید که چه ماهی مطالعه درسها تموم میشه و چه ماهی شروع به تست زنی و مرور میکنید، آرامش بیشتری نسبت به زمانی که همه چیز برای شما گنگ و نامعلوم هست، خواهید داشت. اگر دانش آموز به تمامی دروس پایه علاقه داشته و آنها را بطور مناسب مطالعه نماید و پایه ی خود را قوی کند, قطعا نتیجه ی بهتری خواهد داشت.

 • مدرس صداوسیما
 • کلاسهای آنلاین برای دانشجویان کارشناسی سراسر کشور
 • مدرس شیمی در سایت آموزشی آلاء
 • کدام استاد کنکور از نظر شما بهترین استاد کنکور است؟
 • مهندس متالوژی
 • رتبه ۳۴ کشور در کنکور ارشد
 • The best counselors for Shiraz entrance exam

مرکز مشاوره تحصیلی مسیرموفقیت شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. مشاوره تحصیلی شهداد کدومه!

 • استاد علیرضا افشار
 • میزان بالای قبولی در رشته تجربی
 • امکان پرسش و پاسخ و تعامل با استاد به طور زنده
 • کاهش هزینههای مشاوره
 • مدرس دبیرستان های فرزانگان و ابوریحان
 • برگزار کننده سیمنارهای ریاضی کنکور
 • The best counselor for Khorramabad entrance exam
 • مولف کتاب های شیمی مبتکران

درحالیکه مشاوره تحصیلی اصولی فرایندی نسبتا طولانی و نیازمند دانش مشاوره و روانشناسی میباشد. من واقعا از سرعت و تغییرات پویای سال تحصیلی لذت می برم. در راس مشاورین ما دکتر فضایلی استاد برجسته دانشگاهی و یکی از برترین مشاورین کنکور تجربی مشهد می باشند. تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی دیجی کنکور یکی از برترین تیم های مشاوره برای قبولی پزشکی در ایران محسوب می شود. البته شایان ذکر است که با توجه به تمایل طراحان کنکور به طراحی سوال از تمرینات کتاب درسی ،می توانیم کتاب درسی را در پله دوم و در مکان دوم منابع مطالعاتی قرار دهیم البته میدنیم که از نظر مشاورین کنکوری ، شاید کتاب درسی برای آموزش خیلی منبع خوبی نباشد، ولی از حل تمرینات و سوالات کتاب درسی نباید غافل شد، زیرا طراحان در سالهای اخیر توجه ویژهای به کتاب درسی داشته اند۵- برترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور ریاضی (کلیک) و قویترین مشاوران کنکور ایران معتقدند پس از مطالعه جزوات دبیران برند و پس از حل کردن سوالات و تمرینات کتاب درسی وقت آن است که با تست حل کردن خود را محک بزنید برای حل تست بهتر است کار تست زنی را از سوالات کنکور سنوات گذشته آغاز کنید، سوالات کنکور سنوات گذشته در کتاب های میکرو طبقه بندی گاج موجود است که پس از تست زنی از این منبع می توانید تست های تالیفی این کتاب را نیز بررسی و حل نمایید.هنگام تست زنی به هیچ عنوان برای خودتان محدودیت زمانی برای حل تست ها در نظر نگیرید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین مشاور کنکور رفسنجان (1slink.ru) لطفا از صفحه ما بخواهید.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه