بلیط هواپیما تهران-پاریس; باورنکردنی 85 میلیون

[ad_1]

در رفتن بله، لیر ارزان شده و شاید با خود فکر کنید که همه ما یک سفر شیرین به ترکیه خواهیم داشت، اما شاید ندانید که تنها رفتن به استانبول و سفر هوایی از آنجا برای هر نفر حدود شش میلیون تومان هزینه دارد. کسانی که بلیت تکی می خرند و خوش شانس هستند که در لحظه آخر جیب خود را پر کنند، برای بلیط هواپیما تهران به استانبول نیز باید حدود سه میلیون و 100 هزار تومان بپردازند.

به گفته فرخ، در جهات دیگر ممکن است هزینه ها بیشتر باشد. به عنوان مثال بلیط تک پرواز تهران به پاریس 6.3 میلیون تومان و حداقل 19 میلیون و 500 هزار تومان برای فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو کانادا است. هزینه پرواز تهران-پاریس در شرایط خاص برای هر نفر 85 میلیون تومان است. پس حالا که بحث عوارض خروج از کشور داغ شده یا اظهارات سیدکاظم موسوی نایب رئیس اول کمیسیون مالی یازدهم مجلس و توصیه وی به خروج از ایران ناراحت کننده است، این گزارش پروازهای خارجی را بخوانید. قیمت بلیط قبل از هر اقدامی. خدای ناکرده حداقل عجولانه تصمیم نگرفتی.

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران-استانبول

مدت زمان پرواز از تهران به استانبول ترکیه حدود سه ساعت است. بسته به خطوط هوایی مختلف، این زمان می تواند از سه ساعت و 15 دقیقه به سه ساعت و 30 دقیقه افزایش یابد. ایران ایرتور ارزان ترین بلیط سفر استانبول را در روز پنجشنبه 25 آذرماه به قیمت 2 میلیون و 800 هزار تومان به فروش رسانده است. این پرواز ساعت 19:45 از فرودگاه امام خمینی تهران حرکت می کند و ساعت 22:30 در فرودگاه استانبول به زمین می نشیند. اگر می خواهید قبل از شب به استانبول برسید باید ساعت 11:45 صبح بلیط هواپیما بخرید که بعد از ظهر بین 14 تا 45 دقیقه شما را به استانبول می رساند. قیمت بلیط این پرواز بالغ بر 100 هزار تومان است. ایران ایرتور ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به استانبول را ارائه می دهد که قیمت آن حداکثر به 3 میلیون و 200 هزار تومان می رسد.

پنج شنبه پیش رو بلیط زمینی پرواز تهران-استانبول ماهان ایر 3 میلیون و 447 هزار و 500 تومان خواهد بود. این پرواز ساعت 9:35 صبح تهران را ترک می کند. حدود ربع ساعت قبل پرواز ترکیش ایرلاینز از فرودگاه تهران به مقصد استانبول حرکت کرد که مسافران بلیط آن را به ارزش 3 میلیون و 465 هزار تومان خریداری کردند. در هر صورت بلیط پروازهای استانبول در پروازهای گریت ایر تا 4 میلیون و 696 هزار و 600 تومان و بلیط پروازهای تهران – استانبول در پروازهای ترکیش ایرلاینز تا سقف 7 میلیون و 193 هزار تومان است.

میراژ ایر پنجشنبه 25 آذر ساعت 10:15 صبح با قیمت بلیط 4 میلیون و 342 هزار تومان به مقصد استانبول پرواز می کند. ربع ساعت بعد شرکت جم ایر در حالی از تهران به مقصد استانبول حرکت می کند که تعدادی از مسافران آن بلیت هایی به ارزش 5.3 میلیون تومان خریداری کرده اند. تقریبا یک میلیون تومان گران شد.

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران – دبی

پرواز تهران به دبی حدود دو ساعت طول می کشد. این مراسم ویژه حدود دو ساعت و 30 دقیقه طول می کشد. یعنی ساعت 8 صبح پنجشنبه تهران را ترک کرده و ساعت 10:30 در فرودگاه دبی فرود می آییم. قشم ایر در حال حاضر یکی از ارزان ترین فروشندگان بلیت پرواز تهران – دبی است که برای چنین ساعتی به ازای هر ساعت 2 میلیون و 15 هزار تومان درآمد دارد. البته این رقم برای مسافران خوش شانس است چرا که در همین پرواز مسافرانی هستند که بلیت خود را با قیمت دو میلیون و 568 هزار تومان و حتی سه میلیون و 677 هزار تومان خریداری کرده اند. مسافران بیزینس کلاس همان پرواز 4 میلیون و 680 هزار تومان برای بلیت پرداخت خواهند کرد.

پنجشنبه 25 آذر ساعت 8 صبح پرواز بزرگ ایر همزمان از تهران به مقصد دبی حرکت می کند. اگر مسافران بلیط خود را بین 3 میلیون تا 113 هزار تومان تا 4 میلیون و 680 هزار تومان در هفته خریداری کنند، می توانند بلیط پرواز فلای دبی در روزهای سه شنبه آذرماه را با 3 میلیون و 175 هزار تومان خریداری کنند. 14. پروازهای فلای دبی از تهران به دبی معمولا از فرودگاه امام خمینی (ره) در 50 دقیقه صبح و 15 و 10 دقیقه صبح انجام می شود. برای کسانی که فکر می کنند صبح وقت خوبی است، هواپیمایی امارات برای هفته منتهی به 25 آذر، بلیط طبقه ای 5 میلیون و 650 هزار تومان فروخته است. قیمت بلیط پرواز تهران – دبی در ترکیش ایرلاین حدود هشت میلیون تومان است. قطر ایرویز گران ترین بلیت های مسیر تهران به دبی را می فروشد که می تواند تا 24 میلیون و 325 هزار تومان قیمت داشته باشد.

قیمت بلیط هواپیما در مسیر تهران نجف

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به نجف 3 میلیون و 667 هزار تومان است. با توجه به مسیرهای مختلف خطوط هوایی، این پرواز می تواند یک تا دو ساعت طول بکشد. اگر می خواهید زمان کمتری را در هواپیما بگذرانید، به دنبال پروازی باشید که سه لک 956 هزار تومان قیمت دارد. فلای دبی اولین پرواز خود را در مسیر تهران-نجف انجام داد. پروازهای شرکت ساعت 50 دقیقه بامداد از تهران حرکت می کنند و ساعت 3:35 بدون توقف در نجف به زمین می نشینند. برای خرید بلیت این هواپیما باید 9 میلیون و 377 هزار تومان بپردازید. در عوض ارزان ترین بلیط مسیر تهران-نجف از خطوط هوایی ورشو است که ساعت 21:30 از تهران حرکت می کند. مسافران این پرواز 3 میلیون و 667 هزار تومان برای خرید بلیت هزینه کرده اند. قیمت بلیت پرواز ساعت 19 از قشم ایر دقیقاً به همین صورت است، اما مثلاً هرکسی که بخواهد عصر وارد نجف شود باید حداقل 3 میلیون و 850 هزار تومان برای خرید بلیت پرواز زاگرس پنج شنبه 25 آذر ماه کنار بگذارد. .

شرکت هواپیمایی تابان بلیت پرواز ساعت 13:15 را حدود 3 میلیون و 860 هزار تومان به فروش می رساند. برای پرواز صبح، پرواز کاسپین ساعت 9:50 صبح و پرواز کیش ایر در ساعت 9 صبح انجام می شود. برای این دو باید 4 میلیون و 200 هزار تومان هزینه کنید.

هزینه بلیط هواپیما در مسیر تهران-تورنتو

مسافران ایرانی برای سفر به تورنتو ملزم به خرید بلیط از خطوط هوایی خارجی هستند. هواپیماها معمولاً آنها را به تهران می برند، به دبی می برند و بعد از تغییر پرواز به تورنتو می فرستند. می توانید تعداد تعویض هواپیما را سه برابر کنید. به همین دلیل پرواز تهران به کانادا حدود 25 ساعت طول می کشد. اگر ارزان ترین بلیط 19 میلیون و 550 هزار تومان را لمس کنید و پس از 26 ساعت در هواپیما به تورنتو خواهید رسید. سریع ترین زمان رسیدن از تهران به تورنتو 17 ساعت است و در این صورت هزینه بلیط هواپیما به 32 میلیون و 500 هزار تومان می رسد. مسافرانی که برای بار اول سفر می کنند این امکان را دارند که بلیط هواپیما را با قیمت 19 میلیون و 500 هزار تومان خریداری کنند، اما هر چه به پایان روز می رسیم، بلیت پرواز تهران – تورنتو افزایش می یابد و به طور میانگین به 28 میلیون و 750 هزار تومان می رسد. قبل از خروج از.

اولین پرواز تهران ساعت 50 دقیقه صبح از تهران انجام می شود. ساعت 3:30 بعد از ظهر در دبی فرود آمد. او ساعت 8:30 صبح از دبی خارج می شود و ساعت 13:55 بعد از ظهر در فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک فرود می آید. از آنجا با هواپیماهای کانادایی سوار می شوید و حدود 17 و 30 دقیقه دیگر به تورنتو می رسید. خرید بلیط این پرواز از خطوط هوایی امارات در تهران حداقل 19 میلیون و 546 هزار تومان هزینه دارد. راه دیگر برای رسیدن به کانادا از طریق وین است. در این مراسم ساعت 3:45 بامداد از فرودگاه امام خمینی (ره) سوار هواپیمای اتریش می شوید و ساعت 18 در وین فرود می آیید. پس از یک ساعت و 15 دقیقه توقف، ساعت 7:15 وین را به مقصد فرانکفورت ترک می کنید. هواپیما ساعت 8:45 صبح در آلمان فرود می آید و ساعتی بعد عازم فرودگاه پیرسون تورنتو می شود. ساعت 12:30 و بعد از حدود 17 ساعت پرواز وارد کانادا شوید. خرید بلیت این سفر 32 میلیون و 500 هزار تومان هزینه دارد. پرواز آخر شب از تورنتو به فرودگاه امام خمینی تقریباً ۲۲ و ۵۰ دقیقه طول می‌کشد و پس از سه توقف در مسیر، ساعت ۱۸:۵۰ به وقت ایران در تورنتو به زمین می‌نشیند.

هزینه بلیط هواپیما در مسیر تهران-پاریس

مسافران پرواز تهران-پاریس هم اکنون می توانند از پنج ایرلاین خارجی شامل پگاسوس، ترکیش ایر، قطر ایرویز، ایرفلوت و امارات بلیت تهیه کنند. ارزان ترین بلیط برای پرواز چهار ساعته از پگاسوس است که در فرودگاه سابیها گوکن ترکیه حدود سه ساعت طول می کشد، پس از یک توقف 40 دقیقه ای پرواز می کند و ساعت 10:35 صبح به مقصد پاریس حرکت می کند. قیمت بلیط این پرواز حداقل 6 لک 252 هزار تومان است.

برنامه پروازهای ارزان ترکیش ایرلاینز کمی طولانی است. هواپیما ساعت 3.50 صبح فرودگاه امام خمینی را ترک می کند. ایران ساعت 7 صبح وارد فرودگاه ازمیر می شود، ساعت 9:15 در فرودگاه سابیها گوکسن پرواز می کند و ساعت 11:45 در فرودگاه شارل دوگل حرکت می کند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، مسافران حدود 10 تا 1.5 ساعت دیگر به فرانسه خواهند رسید. برای آنها قیمت بلیت این پرواز شش لک 965 هزار تومان است. آسترین گران ترین بلیط سفر به فرانسه را نیز رزرو کرده است. این پرواز ساعت 3:45 صبح تهران را ترک می کند و پس از دو توقف در وین، فرودگاه زوریخ، ساعت 11:55 صبح به وقت ایران در شارل دوگل ایران به زمین می نشیند. هزینه این سفر برای هر نفر از پول ما 85 میلیون تومان است!

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما