برندگان مسابقه عکاسی “کلوزآپ” 2021 اعلام شدند


مسابقه عکاسی از نمای نزدیک 2021 برای سومین سال متوالی برگزار شد که شامل عکسهای منحصر به فرد قارچ ، مورچه و مارمولک بود.

بر خلاف مسابقه عکاسی دنیای کوچک نیکون ، که بر روی عکاسی میکرو تمرکز دارد ، نمای نزدیک موضوعات کلوزآپ را ثبت می کند.

از سال 2018 ، مسابقه عکاسی از نمای نزدیک میزبان بهترین تصاویر نزدیک از سراسر جهان بود. عکس های منتخب از مسابقه عکاسان کلوزآپ شامل عکس های جالب نزدیک از حیوانات ، حشرات ، گیاهان و موارد دیگر است. زوج هنرمند “تریسی” و “دانیل کالدر” برای اولین بار در سال 2018 مسابقه عکاسی از نمای نزدیک را با هدف نگاه جدید به جهان برگزار کردند.

عکس از پل هارمنسون – برنده بهترین عکس حشرات

امسال این مسابقه در ده دسته مختلف شامل عکس حیوانات ، حشرات ، گیاهان و قارچ ها و مناظر طبیعی برگزار شد. جایزه برتر امسال برای مسابقه عکاسی از نمای نزدیک به عکاس نروژی پل هرمانسن برای عکس شگفت انگیز حشرات در حال بیرون آمدن از لامپ شکسته در خانه تعلق گرفت. هارمنسون محتویات چراغ خانه معیوب را خالی کرد ، آنها را روی میز گذاشت و از حشرات در پرتو فضای خوب عکس گرفت.

مقام دوم – عکس توسط سوتلانا ایواننکو

یکی دیگر از عکسهای برتر این مسابقه توسط سوتلانا ایواواننکو گرفته شده است که جنگ بین حیوانات را نشان می دهد ، که دومین عکس برتر از مسابقه عکاسی از نمای نزدیک است.

عکس از پتر بامبوسک

عکس برتر دیگر این مسابقه توسط پتر بامبوسک گرفته شده است که حشرات را نشان می دهد. عکس دیگری که با دوربین نیکون D5050 گرفته شده است ، حشره دیگری را نشان می دهد که تصویری نزدیک از حشره و بال های آن را نشان می دهد. این عکس توسط عکاسی به نام “ریپون بیواس” گرفته شده است.

از دیگر عکس های گرفته شده در این مسابقه ، گالری ایجاد شده است که در زیر می توانید مشاهده کنید. عکس های ارائه شده در این گالری عکس های منتخب شرکت کننده است.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel