بهترین هاست وردپرس

برای ارتباط با Triumph همین امروز به فیس‌بوک بپیوندید!


روآرو-Triumph م زگیازگی یک موتور موتورلت ت بنام TE-1 به بازار کرده است ست. . .

به بهارش فرارو رو توسعه سریع موتور ت‌هلت‌های برقی باعث خوهدید شد تا برندهای سنتی قدرتمندی نندانند هارلی نیز به یدلید یدای موتورسیک ت‌لت‌ ت روی. Triumph TE-1 یکی از پرطرفدارترین تیزرهای جهان است. Triumph TE-1 خود بلت اولین بار در سال ۲۰۱۹ ۲۰۱۹ رسمی و فعلی ium ium ز ز ز ium ium ium Triumph TE-1 را با ویژگی‌های معرفی ست است.

ویراویر اولیه به اشتراک گذاری شده از این محصول، موتورسیکلت برقی رار زیبا و به هراهر توانا را نشان ن. یک تیزر هاه نیز از این ینل منتشر می شود ست است ست. Triumph TE-1 یاحی اسپرت زیبای یوما عملکرد مطابقت داشته باشد، هنوز اطلاعاتی در خصوص تات فنی این محصول منتشر شده است. طبق یعایعات منتشر شده این موتور موتورلت دارای پیشرانه ۱۸۰ اسب بخار است. مرحله بعدی یشهایش‌ها روی این موتور سیکلت شامل تست دهاده و مسیرخواهد بود پس از آن تات و کالیبراسیون دوچرخه‌ای دوچرخه الکترونیکی تکمیل خواهد شد.

اولین موتور تلت قدرتمند قدرتمند ium Triumph // در حال ویرایش

در طول مسیر، نان این شرکت را به دقت تنظیم می‌کنند تا از عملکرد آن پیش از یدلید مطمئن باشید. Triumph، Williams Advance Engineering، Integral Powertrain، Warwick و دیگران مانند این هستند. این اطلاعات در خصوص انتشار قیمت قیمت این نشریه منتشر شده است. TE-1 یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین چای در جهان است.

اک دوچرخه دوچرخه Trekker GT را در تابستان ۲۰۲۰ عرضه می کند. Im Sh ۳۷۵۰ ۳۷۵۰لار قیمت دارد، دارای طراحی شیک ترکیبی از ز و واتری با کمک Shal Shimano ست ۴۴ ۴۴ فوت پوند وراور تولید می‌کند و مایل برد ردارد. ا -ار ریماریم TE-1 زاز Trekker GT باشد و با قیمت بیشتر به زازار عرضه شود.

منبع: gizmochina


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم