ببخشید میتونم بپرسم به هدفشون پزشکی رسیدن ?

قطعا برنامه ریزی به رشد و توسعه سطح تحصیلی شما کمک میکند. باید بدانند که مصوبه تغییر کنکور قطعا در سال 1402 انجام می شود. Œدروس شاخص(یعنی تراز بالا)خب اول از همه باید بشینی خوب فکر کنی ببینی چه درسهایی هستن که تو نیاز داری بیشتر بخونی تا به تراز بالاتری نزدیک بشی که بهشون میگن دروس قوی! و اونارو در جریان قرار بدید تا هم مشوقتون باشند و هم عملکردتونو بررسی کنند. 1:) ممنون jjj25 سلام دوستان ghhg5417 یـه سوال داشتم (یک دونـه کـه چه عرض کنم :2lxe53l:) من کشتی مـیرم و قدم حدود 176 هست و و هم 57.800 هست . و از سال ۹۲ یعنی سال دوم دبیرستانم ، پشتیبان من بودن. اگه آزمون آزمایشی شرکت میکنی، برنامه ریزی که داری باید حتما دوهفته ای انجام بشه(یعنی بودجه بندی رو بزاری جلوت و شروع کنی طبق چیزایی که توی گام های بعدی مرکز مشاوره کابونتو بهت یاد میده رو مرتب کنی و روز و ساعتشو یادداشت کنی) و اگه هم جزء اون دسته از کسایی هستی که آزمون آزمایشی نمیدی! ما هم نمیگوییم داشتن مشاور درسی از الزامات کسب رتبه برتر در کنکور است و اگر دانش آموزی مشاور تحصیلی نداشته باشد، نمیتواند رتبه شود.

چنانچه داوطلبی دوران تحصیل متوسطه دوم خود را در چند منطقه گذرانده باشد، سهمیه منطقه مرفه تر برای وی لحاظ خواهد شد. کنکور یک مسیر پرپیچ و خم برای هر داوطلبی می باشد، که با وجود داشتن یک برنامه ریزی مناسب می توانند از این مسیر عبور کنند. کنکور99 اولین کنکورم بود)در خصوص نظام وظیفه از مدرسه پرسیدیم گفتن که برای گروه هایی مثل من معافیت تحصیلی صادر نمیکنن و نیازی بهش نیست و برای کنکورم هم مشکلی ایجاد نمکنه.میخواستم بدونم همینطوری که گفتن هست؟ سلام من این ترم ترم 9 پیام نور رشته روانشناسی هستم (ورودی 96) تا الان دو ترم مرخصی گرفتم و بیشتر از 100 واحد هم پاس کردم و تا شهریور 1401 معافیت تحصیلی دارم. بنابراین نیاز است تا در برنامه ریزی کنکور انسانی، به هدف شما و ضرایب درس ها برای قبولی در رشته هدف شما توجه شود. درس خواندن و آماده شدن برای کنکور و امتحانات نیازمند استفاده از اصولی ترین و بهترین روش مطالعه در دنیا ست.

مشاوره به کنکوری ها

مرکز مشاوره کابونتو واست میگه که برنامه ریزی انواع مختلفی داره و حرفه ای ترین برنامه ریزی اونیه که با توجه به مؤلف ها و محدودیت های زمانی دانش آموز نوشته بشه. این برنامه شامل برنامه ریزی پایه دهم تا کنکور به همراه قوی ترین منابع آموزشی کشور، برنامه ریزی پایه یازدهم تا کنکور به همراه منابع و همینطور برنامه ریزی برای پایه دوازدهم و متقاضیان کنکور در کمتر از یکسال است. اون آدم آنرماله. تا چند سال پیش میگفتن یزد ما بالاترین آمار قبولی کنکور و همچنین بالاترین آمار طلاق رو داره. همچنین می توانید با آزمون های مرحله به مرحله فاروس سطح خود را در پایان هرگام بسنجید و رتبه خود را ببینید. برای کنکور زبان چه درس هایی را بخوانیم ؟ توی باکس های باقی موندمون طبق نظریه کارشناسی تیم مرکز مشاوره کابونتو بایستی توی یه برنامه ریزی درسی حرفه ای اولین باکس یه درس اختصاصی، بعدش یه درس عمومی و باکس بعد دوباره یه اختصاصی باشه. استفاده از اطلاعات مشاوره کنکور – این ویدئو را تماشا کن حرفه ای شرایط را برای شما آسان تر می کند و احتمال موفقیت را زیادتر می کند. اگر شما اصول برنامه ریزی درسی را یاد بگیرید می توانید تا حد خوبی برای خودتان برنامه ریزی کنید.

مشاوره کنکور 1400

4تا باکس باقی مونده خیلی ویژه داریم که برنامه ریزی درسیمون رو بر پایه 30 تا باکس (مخصوص دانش آموزای گل) برسونیم. و لازم است بدانید که حتی برنامه ی دو دانش آموز قوی نیز باهم یکسان نیست. ولی دقت داشته باشید شهرت یک استاد لزوما به معنی برتر بودن او نیست. و اینکه میگن ای کیو مولفاش عوض شدن و دیگه مثل نظام قدیم خوب نیست نظر شما چیه ؟ مدت تحصیل حداقل ۴ سال و حداکثر ۵ سال ( در شرایط خاص و با موافقت آموزش کل دانشگاه علوم پزشکی مثل : مرخصی تحصیلی و … ) می باشد. نتایج درخشان دانش آموزان ما در سال های گذشته اعتبار ما برای اعتماد کردن شما عزیزان به ماست. همانطور که می دانیم، دروس اختصاصی برای هر سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی سرنوشت ساز بوده و زمانی که دانش آموزان بتوانند درصد بالایی را در دروس اختصاصی دریافت کنند می توانند به رتبه دلخواه خود دست یابند و برای رسیدن به موفقیت نیاز به بهترین منابع اختصاصی آموزش کنکور دارند.کتاب های تست زنی، به عنوان منبع تست های متعدد و سوالات کنکور ده سال اخیر بسیار کاربردی است اما درسنامه کتاب های تست زنی، تنه آموزش متن کتاب درسی همراه با نکات موجود در آن را شامل می شود و روش تست زنی به دانش آموزان آموزش داده نمی شود.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما