باشگاه: اشتباه نکنید، من به آفریقا توهین نکردم


کد خبر: 1794337/29

زمان: 18:10
1400/09/04

هدیه: 11624

اظهار نظر آزاردهنده سرمربی لیورپول

یارگن کلوپ در واکنش به شکایت یک روزنامه نگار آفریقایی، توضیح داد که نظرات او در مورد جام ملت های آفریقا گرفته شده است.

به گزارش “ورزش سه”، جام ملت های آفریقا در ژانویه و فوریه 2022 برگزار می شود و همزمان با ارائه فوتبالی زیبا و باکیفیت، غیبت ستارگان باعث ناراحتی مربیان می شود. از قاره سیاه سوال اینجاست که بازیکنان لیگ برتر انگلیس در صورت حضور در جام ملت های آفریقا در چند بازی باشگاهی شکست خواهند خورد؟ پاسخ به این سوال ممکن است فراتر از انتظار شما باشد!

یک گروه 40 نفره احتمالا بعد از تورنمنت “باکسینگ دی” انگلیس را ترک خواهند کرد و برخی از آنها تا هفته دوم بهمن ماه به تیم باشگاهی خود باز نمی گردند! این بستگی به عملکرد تیم ملی آنها دارد که شامل 8 بازی (6 بازی در لیگ و دو بازی در جام حذفی) است.

یورگن کلوپ هفته گذشته در یک کنفرانس خبری نسبت به جدایی بازیکنان آفریقایی-آمریکایی خود ابراز نگرانی کرد. توصیف یتیم خانه ملت های آفریقایی در یک مسابقه کوچک برایش آزاردهنده بود و دیروز پس از بازی مقابل پورتو توسط یک روزنامه نگار آفریقایی سیلی خورد.

او گفت: سرمربی آلمانی قرمزها گفت جام ملت های آفریقا کوتاه است. منظورم این نبود نمیدونم چرا اینکارو کردی من آفریقا را قاره کوچکی نگفتم.

یعنی تا ماه مارس فیفا دی نداریم، به جز یک تورنمنت کوتاه در ژانویه، فقط می‌خواهم بگویم که برگزاری تورنمنت در این زمان از سال غیرواقعی است. با این حال، مشکل بزرگ این است که ما بهترین بازیکنان خود را به خاطر این رقابت از دست می دهیم.

زبان مادری من انگلیسی نیست، اما اگر می خواهید حرف های من را اشتباه تفسیر کنید، تقصیر من نیست. منظورم این نبود. “تو کار متفاوتی انجام داده ای، و این خیلی جالب نیست.”

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه