بارسلونا 3-1 والنسیا: آبی ها و انارها نوید پیروزی را می دهند


به گزارش “ورشش سه” ، شاگردان رونالد کومان که در هفته های اخیر نتایج خوبی نداشتند و تنها در یکی از 6 بازی اخیر خود پیروز شده اند ، امشب در دیدار مقابل آنسو فاتی ، ممفیس دیپه (پنالتی) و فیلیپ کوتینیو والنسیا گلزنی کردند. برای پیروزی.

باراآ بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه دوم آنسو فاتی که توپ را در پای فرانکی دی یونگ داشت پیشرفت خوبی کرد و ضربه خطرناکی را به سمت دروازه حریف زد اما ضربه او به چارچوب نرسید.

مقابل والنسیا در دقیقه 5 در اولین موقعیت حساس گلزنی کرد. روی یک ضربه کرنر ، توپ با دفاع ناقص بازیکنان بار و پشت به محوطه جریمه به خوزه گایا رسید و او با ضربه سر تماشایی توپ را به گوشه بار فرستاد.

پس از این گل ، باراآ پیش افتاد و سرجینیو دست در دقیقه 10 روی ارسال فوق العاده جوردی آلبا گل تساوی را به ثمر رساند ، اما دروازه والنسیا با حضور به موقع گای مهار شد.

اما در دقیقه 13 بارسلونا موفق به تساوی شد. فاتی که از چپ خوب شروع کرد ، شوت تماشایی را به ثمر رساند تا با دیپا نتیجه 1-1 شود.

بارسلونا همچنان برتری خود را ادامه داد و بازیکنان تیم بر بازی مسلط بودند. اما در دقیقه 25 ، والنسیا می توانست گل دوم را در ضدحملات به ثمر برساند اما ضربه گونزالو گدس با فاصله زیاد به بیرون رفت.

حملات بارسلونا ادامه داشت و با کمک آلبا و فتی ، این تیم موقعیتی روی دروازه حریف ایجاد کرد و باراآ ضربه پنالتی را در دقیقه 39 به دست آورد. در تلاش برای کنترل توپ روی ارسال آلبا ، گای به فاتی برخورد کرد و داور یک پنالتی اعلام کرد. دیپا پشت ضربه بود و بار सा را با یک ضربه محکم در سمت چپ دروازه جلو انداخت.

در آخرین دقایق نیمه اول ، والنسیا تیم برتر زمین بود و می توانست بازی را مساوی کند ، اما ضربه های سولار و قذافی به باراآ وارد نشد و نیمه اول 2-1 به پایان رسید.

بارآآ در نیمه دوم شروع خوبی داشت و در دقیقه 50 با کمک دست و دی یونگ ، فاتینا از این فرصت استفاده کرد و ما با واکنش خوب ضربه او را مهار کردیم.

سه دقیقه بعد ، والنسیا می توانست بازی را به تساوی بکشد ، اما سولار که در حرکت گودسه موقعیت داشت ، به تیر دروازه برخورد کرد.

بازی متعادل باقی ماند و اگرچه باراآ کنترل بیشتری بر توپ داشت ، اما بازیکنان این تیم موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در دقیقه 78 ، در بازی فوق العاده سولار ، والنسیا می توانست موقعیت خوبی داشته باشد ، اما حضور به موقع پیکه دروازه باراآ را نجات داد.

تیم میهمان برای به تساوی کشیدن تلاش کرد ، در حالی که باراآ در دقیقه 85 گل سوم را به ثمر رساند. این حرکت خوبی بود و پاس او به دروازه والنسیا باعث شد کوتینیو یک مکان و یک ضربه محکم را به دست آورد.

در دقایق پایانی ، بارسلونا می توانست گل بعدی را به ثمر برساند ، اما این اتفاق نیفتاد و در نهایت باراآ با نتیجه 3-1 پیروز شد.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances