بهترین هاست وردپرس

ایکس ایکس 48 ماهواره استارلینک دیگر با موشک کونالکون 9 به فرستا فرستاد | تواتو


اسپیس ایکس کون کونالکون 9 زا از مرکز ییایی در «کیپ ناناورال» در درلوریدا به فضای پرتاب ب. ا 48 موشک مامل 48 ماهواره جدید استارلینک مجموعه مجموعه 2000 ماهواره پیشین است که به، اضافه شد.

این پرتاب، چهارمین پرتاب موشک فالکون 9 بود پس از رساندن محموله به نقطه نظر نظر، روی سرنشین سرنشین «کمبود Gravitas»در اقیانوس اطلس آمد فرود.

آرلالیکه یناز برای اسپیس ایکس یکساموریت نبود ین – این شرکت در جال جاری هفت ماموریت دیگر Starlink را انجام داد – یک شوخی جالب در این زمینه شتشت.

مدیر باب اسپیس ایکس پیش از دستور «پرتاب» گفت:

ایناظه ر به هله «روگوزین روگوزین» رئیس نسانس فضایی روسیه «سموساسموس»اشاره دارد که هفته پیش از ممنوعیت فروش موشکی به ایالات متحده خبر دهده ده. گفت: داخل نمی شوم.

اکون گرچهاکت‌های یالکون 9 از زای «مرلین»که به صورت اختصاصی متعلق به اسپیس ایکس یکس، برای پیش‌رانش استفاده می‌شود، اما دیگر یای‌های آمریکایی – ویژه ویژه«اطلس V»و«آنتارس»- لی پیش‌رانش خود را از یای روسی تامین مین. LAالیکه ULA ع اعلام کرده است که یای کافی برای پرتاب‌های آینده خود در نب انبار – همچنین در دست ختاخت – «ارد، اما «Northrop Grumman» بیانیه‌ای مورد امورد ر م ثیریا ثیریا شمال نیستا

این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و مدت زیادی است که کتابی نخوانده ام و مدت زیادی است.

باب بعدی اسپیس ایکس یکس راههواره استارلینک نیست، کهلکه که یکاموریت فضایی با خدمه زاز است. Aamorit «Axiom-1» در یاب در 30 مارس برنامه ریزی شده است، اولین پرتاب کاملا خصوصی به ایستگاه های بین المللی بین المللی هد. اسپیس ایکس حال حاضر تجربه کمی کمی در زمینه با خدمه ردارد. این شرکت پیش از این یک موریتاموریت چهار خدمه بها به ایستگاه فضای بین‌المللی فرستاده است. همچنین ریتموریت « الهام 4»نیز توسط این شرکت انجام شد که در خدمه خدمه ماملا غیرنظامی برای چند روز روز یک بل با نام«خدمه اژدها»به دور زمین چرخیدند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم