افرادی که واکسینه نشده اند هر 16 ماه یکبار دوباره به بیماری عروق کرونر قلب مبتلا می شوند


مطالعه محققان دانشگاه ییل نشان داد افرادی که با واکسن کرونا واکسینه نشده‌اند بیشتر در معرض ابتلا به ویروس کووید-19 هستند و هر 16 ماه یکبار عود می‌کنند.

این برآورد زمانی بر اساس نتایج تحقیقات در مورد میزان تولید آنتی بادی در بدن در زمان هر عفونت و میزان پایداری ویروس است.

در یک مطالعه جدید از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه ییل، تجزیه و تحلیل داده‌ها نشان می‌دهد افرادی که واکسینه نشده‌اند بیشتر در معرض ابتلا به ویروس کرونا هستند. این به این دلیل است که سیستم ایمنی طبیعی بدن به مرور زمان ضعیف می شود. مطالعه دیگری در دانمارک نشان داد که افراد زیر 65 سال واکسینه شده حداقل به مدت 6 ماه 80 درصد و افراد بالای 65 سال در این دوره 47 درصد مصونیت داشتند.

“هدف کلی ما در این مطالعه پاسخ به این سوال بود که چقدر طول می کشد تا یک ویروس کرونا دوباره آلوده شود؟” به عبارت دیگر، مصونیت در برابر یک عفونت جدید چقدر طول می کشد؟

این مطالعات نشان داده است که ایمنی طبیعی تا حدودی کوتاه مدت است و اکثر مردم در برابر ویروس کرونا واکسینه شده اند ، اما انتظار می رود افراد غیر واکسینه شده هر 16 یا 17 ماه به کرونا مبتلا شوند. در روزهای اخیر، با افزایش شیوع ویروس کرونا در بریتانیا، افراد بیشتری برای دومین یا سومین بار گزارش می‌دهند که به این ویروس مبتلا می‌شوند.

از سوی دیگر ، شیوع گونه های دلتا وضعیت را بیشتر تشدید می کند. داده های ONS منتشر شده در 6 اکتبر نشان داد که بین جولای 2020 تا سپتامبر 2021 ، 20262 مورد عفونت مجدد با ویروس کرونا در انگلستان گزارش شده است ، با 296 مورد گزارش شده است. این عفونت جدید 120 روز یا بیشتر پس از ثبت اولین عفونت ظاهر می شود.

هاسلر گفت: “نتایج ما بر اساس تحقیقات در مورد میانگین درجه سرکوب سیستم ایمنی در افراد مبتلا به ویروس است.” این گروه آزمایشی شامل افراد در سنین مختلف با شرایط ایمنی متفاوت است که باعث افزایش یا کاهش مدت زمان ایمنی می شود.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel