بهترین هاست وردپرس

اعتراض شدید ومینیوملومینیوم به بهاوری بازی با پرسپولیس :: ورزش سه


خبر خبر: 1811561 |
30 بهمن 1400 ساعت 21:35 |
22,150 زدیدزدید |

20
هاه

کمک کمکاور ۲ اشتباه فاحش داشت شت

هاشگاه مقایسه به ادامه پیدا کردن اشتباهات داوری علیه این در درار را بیانیه‌ای صادر می‌کند.

رشارش “ورزش سه” ، شرکت اراک در شرایط شب گذشته بابل پرسپولیس یس خورد مام حیدری ، وراور وسط و فشونا فشون فشون ، وراور دوم در ر افس و و و و و و و و و و و و و نان گل اول پرسپولیس ، ، اعتراض اراکی‌ها مخالف جه است.

هاشگاه اراک در کنشاکنش به قضاوت تیم اوریاوری دیدار با پرسپولیس در نیه‌انیه‌ای انتقادی به شرح زیر نوشت:

در نان بازی شب گذشته تیم آ آ ومینیوم ومینیوم ومینیوم ب با بل یس یس وری و ضحاضح (نه مشکوک) انجام داد.

در دقیقه 39 داد بایرامی، امکان پذیرفتن فرصتی برای تک رار گرفته، م اما اشتباه و تصمیم عجیب کمک وراور دوم یک موقعیت ملم گلزنی راکی‌ها گرفت.

اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

تیم فوتبال خود در این فصل و بنابر نظر تمام داوری ضرر را از داوری کرده است و در مسابقات حساس مقابل حریفان بالای جدولی مقابل تیم های سپاهان، استقلال، پیکان، گلگهر سیرجان، فولاد خوزستان و نساجی مازندران از داوری که این سریال را در بر می گیرد. اشتباهات در بازی هفته هفته هجدهمابر پرسپولیس نیز ادامه پیدا کرد.

حتی اگر در سه بازی از 6 اشاره شده اشتباهات داوری علیه تیم اتفاق نمیافتاد، این تیم الان در جایگاه سوم یا چهارم جدول را دراختیار داشت، اما شاید نامه هایی که در این فصل بدون جنجال به فدراسیون فوتبال زده شده بیتاثیر بوده و ما هم باید مثل این باشد. ا با سروصدا حق خودمان را بگیریم تا به که سال حضورش در لیگ برتر پشتا پشت سر ردارد، ملم م. »


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم