استقلال یک بام و دو هوای فکری دارد

[ad_1]

خبرورزشی: هواداران در آستانه دربی نگران اقدام تند محمود فکری علیه استوری میلیک هستند و او در فضای مجازی واکنش نشان داده است.

رهبر جدید لیگ کنار رفت و سال جدید را آغاز کرد. سرمربی آبی ها در اولین روز سال، هاروی میلیک، بازیکن کروات سرمربی خود را پس از بازی با گل گهر در صفحه اینستاگرام خود از انتشار استوری منع کرد و او را به باشگاه داد! این گاز تند در آستانه دربی باعث نگرانی هواداران شده و در فضای مجازی واکنش نشان داده اند.

هواداران استقلال می پرسند اگر طبق استوری منتشر شده و در فضای مجارستان است، چرا در پست اینستاگرامی فرشید باقری که این روزها بعد از بازی با فولاد از فرم دور است، هیچ واکنشی را مشاهده نکردیم؟! بازیکنی که مقصر اصلی تساوی و شکست مقابل تیم نکونام بود اما در صفحه شخصی خود رفتار درستی از خود نشان داد و به نوعی به هواداران توهین کرد!

میلیک و دیابت دو بازیکن خارجی موفق دو فصل اخیر استقلال هستند که انصافاً کوچکترین تفاوتی با هم داشته اند اما گویا جایی در برنامه های محمود فکری ندارند و فرصت چندانی برای بازی نداشته اند. صدمات البته در مورد دیابت بیشتر بود ولی آقای گل فصل قبل قبل از مصدومیت لیگتا هیچ وقت به عنوان بازیکن کلیدی بازی نکرد!

این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که برای ماندن این دو بازیکن در استقلال زحمت و هزینه زیادی کشیده شده و آن طور که انتظار می رفت و فراتر از آن رقم خورده است. گل زیبای میلیک و سه امتیاز کارمیکر که فراتر از سطح لیگ ما بود، نه تنها مشکل گلزنی تیم فکری را حل کرد، بلکه نشان از کیفیت بالای این بازیکن داشت. با این حال واکنش کادر فنی به هدفشان از تبعید خوب بود.

فکری در باگل گهر به جای نادری مصدوم از دانشگر استفاده کرد و میلیک عصبانی شد اما این تصمیم باعث ایجاد حفره عمیقی در دفاع چپ استقلال شد و موقعیت های متعددی در همان منطقه روی دروازه استقلال ایجاد کرد و از حمله فرار کرد. یادتان نرود که دانشگر در همان محدوده ضربه پنالتی را روی بازیکن حریف زد!

فکری شاید فکر کند تیمش بدون هیچ مشکلی در بالای جدول است، اما همه می دانند که آنچه تیمش برای ارائه دارد با استانداردهای عادی و ایده آل هواداران فوتبال فاصله زیادی دارد. او همچنان فاقد برنامه و تاکتیک مشخص برای خلق موقعیت و رسیدن به دروازه حریف است، اما حضور بازیکنان خلاق توانسته برخی از این ضعف های مفرط را و حداقل به گفته کادر فنی پوشش دهد.

فکری با تجربه ای که بین ورزش و تمرین داشت، ثابت کرد که یک سرمربی بی تجربه است. او در اولین روز سال جدید می توانست با احترام به بازیکن خارجی در تیمش انگیزه تلاش برای صعود به اوج را تقویت کند اما متاسفانه مربیان باتجربه و ناپخته ای مانند او مشاوران مجرب و پرتلاشی برای جلوگیری ندارند. این. از افتادن به او. تیم در حباب نادیده گرفته خواهد شد!

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما