ابتدا به غرب عجیب نگاه کنید – تقاطع بی نظمی و سقوط


من به یک دهکده کوچک می روم تا به نفع خودم کار کنم و به دنبال جنایتکار دیگری می گردم که ناگهان توسط گروهی از زامبی ها مورد حمله قرار می گیرد. زامبی ها مسلح هستند و به سمت من دینامیت پرتاب می کنند! آنها هر بار که من شلیک می کنم نمی میرند و بیش از هر زمان دیگری حمله می کنند. بالاخره یکدفعه دینامیت را به دست یکی از آنها و بوم شلیک می کنم! منفجر می شود و زامبی ها را متلاشی می کند. بقیه را هم همینطور زدم تا دیگر کسی مزاحمم نشود. اینجا دنیای غرب است، دنیایی خشن، بی رحم و البته غوطه ور.

غرب عجیب در عین ثروتمند بودن در جهان، چالش برانگیز و چالش برانگیز است. عنوانی که ترکیبی از سبک نقش آفرینی و تیراندازی است و حالت دوربین اغلب از بالا به پایین و گاهی ایزومتریک است، توسط WolfEye Studios ساخته شده است. رهبر پروژه کسی نیست جز رافائل کولانتینو که استودیو آرکین را تأسیس کرد و در ساخت دیونارد و پری نقش داشت. عشق کولانتینو به عناوین Emersio حتی در غرب عجیب و غریب نیز مشهود است، اما این بار شاهد ترکیبی از این عشق با ثروت های قدیمی هستیم که دنیای بازی را تعریف می کنند.

محتوای پیشنهادی:نقد و بررسی قدرت سگ – گوسفند در لباس گرگیک وسترن بدون ویژگی های معمول این سبک

غرب عجیب برای روایت داستان یک نفر کافی نیست و دنیای نظرسنجی اول به شما نشان می دهد که وسترن است، پر از موجودات جادویی و فانتزی. به معنای واقعی کلمه عجیب است. این بازی داستان 5 شخصیت مختلف را به طور همزمان روایت می کند. در ابتدا شاهد حمله پدر و پسری توسط گروهی راهزن هستیم که خود را استیل واتر می نامند. دزدها موفق می شوند پسر را بکشند و پدر را به اسارت یک آدمخوار می برند که به نظر از آنها برتر است. دوربین وارد صحنه می شود و شما را به عنوان همسر مرد اسیر می گیرد: جین بل. جین که قبلا جوایز را برده بود و با جنایتکاران مبارزه کرده بود، پس از ازدواج و تشکیل خانواده از جنگ دست کشید و اسلحه خود را در جایی دفن کرد تا بی جهت نتوان به او نزدیک شد. کلانتر شهر با اطلاع از ماجرا به شما کمک می کند تا همسرتان را نجات دهید و انتقام فرزندتان را بگیرید.

با این کار نقشه غرب غرب باز می شود و حتی اگر در ابتدا به کل نقشه دسترسی ندارید، می توانید با کمی گشت و گذار از پس آن برآیید و یک نقشه کامل و جامع دریافت کنید. البته این کمی خطرناک است، مخصوصاً اگر پیاده باشید، زیرا آب ساکن در میانه راه به شما حمله می کند، کایوت ها دسته دسته حمله می کنند و زامبی ها با دینامیت های خود به استقبال شما می روند. این تعاملات عجیب و گاه دشوار با دنیای بازی، Weird West را جذاب‌تر می‌کند و مانند Disnard مدام به پس‌اندازهای گذشته اشاره می‌کند و پلی استایل‌های مختلف را برای حرکت به جلو امتحان می‌کند.

همچنین تنوع زیادی در مبارزه بازی وجود دارد. همانطور که در بالا ذکر شد، این ترکیبی از تیرانداز عنوان و ایجاد نقشه است و به شما این امکان را می‌دهد تا سلاح‌های زیادی به دست آورید و با چرخاندن به قدرت جدیدی دست پیدا کنید تا نوع نبرد را تغییر دهید و با استراتژی‌های جدید به مصاف دشمن بروید. راه‌های زیادی برای مبارزه وجود دارد: می‌توانید به پشت سر دشمنان نگاه کنید، بشکه‌های اسید روی آن‌ها بریزید و از شر آنها خلاص شوید. یا چراغ نفتی بر روی آنها بیندازید و به سوی دشمن تیراندازی کنید تا آنها را آتش بزنید. در صورت تمایل می توانید به دشمن لگد بزنید و روی زمین بیندازید و سپس با تفنگ ساچمه ای تیراندازی کنید. در یک کلام، همانطور که می خواهید بازی کنید!

محتوای پیشنهادی:نقد و بررسی فیلم Cry Macho – جدیدترین اثر کلینت ایستوودداستان گم شدن و پیدا شدن
نقد و بررسی فیلم Cry Macho - جدیدترین اثر کلینت ایستوود

بازی های نقش آفرینی و از بالا به پایین زیادی مانند Weird West وجود ندارد که بیش از یک گزینه در اختیار شما قرار دهد: بازیکن می تواند تقریباً از هر چیزی در بازی تعامل داشته باشد و از آن استفاده کند. شکستن یک بشکه آب هنگام آتش گرفتن به نجات جان شما کمک می کند، پریدن روی اشیاء مختلف احتمالات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و قدم زدن در پنجره ها تجربه عنوان سوم شخص را به شما می دهد که در عناوین ایزومتریک بسیار نادر است.

دنیای غرب خطرناک و زنده است. هر کاری که انجام می دهید روی دنیای بازی تاثیر می گذارد و نتایج آن را خواهید دید. بگذارید مثالی بزنم: بعد از اینکه مقداری پول درآورید و می‌خواهید به شکار یک جنایتکار بروید، یک مرد مسلح به شما می‌گوید که در ازای دریافت هزینه با شما می‌آید و به عنوان محافظ از شما مراقبت می‌کند. قبول میکنی و باهاش ​​میجنگی. در حین درگیری تصادفاً یک چراغ نفتی روشن کردید و دوستتان آتش گرفت و جان باخت. وقتی جنگ تمام شد، جیب هایت را خالی می کنی و می روی. بعد از اینکه او را کاملا فراموش کردید با یک روستایی آشنا می شوید و در گفتگوی خود متوجه می شوید که این روستایی برادر محافظ بوده است. اندکی برای برادرش سوگواری می کند و ندانسته قاتل خود را نفرین می کند و قسم می خورد که خون او را خواهد ریخت. Weird West هرگز اجازه نخواهد داد که کارهای خوب یا بد خود را فراموش کنید، مهم نیست که چه بزرگ و چه کوچک.

فضای Weird West و جهان نیز تمام اعمال شما را به یاد می آورد. داستان 5 شخصیت اصلی کاملاً مستقل روایت می شود، اما هر انتخابی که انجام دهید در داستان 4 شخصیت دیگر تأثیر می گذارد و نتایج قطعاً نشان خواهد داد. در مرحله پایانی، این پنج نفر با هم ملاقات می کنند و در آنجا می بینید که افکت پروانه در Weird West چقدر خوب و زیباست و چگونه عناصر طراحی به طور حرفه ای کار می کنند.

محتوای پیشنهادی:نقد و بررسی فیلم صعود – تبهکاران ولز تشنه خون هستندبرای زنده ماندن بکش!
نقد و بررسی فیلم صعود - تبهکاران ولز تشنه خون هستند

Weird West مانند بازی هایی که تجربه کرده اید نیست، شگفتی های زیادی پشت این عنوان نهفته است و هر لحظه می توانند شما را غافلگیر کنند. اگر به سبک بازی عادت نداشته باشید، سخت کار می کنید و به مکانیسم و ​​مکانیسم عادت می کنید، بارها کتک می خورید و طعم چالش غرب را خواهید چشید. بازی تکراری نیست و برخلاف Creed Valhalla که بعد از چند ساعت چیز جدیدی برای ارائه ندارد.

Weird West در تاریخ 21 ژانویه 1400 برای پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس وان، سری X و S و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances