آیا ما از سیدجلال و نورالله مشتاق تریم؟روزنامه ایران ورژه: اما ما در پرسپولیس از سیدجلال و نوراللهی تجربه و اشتیاق بیشتری داریم، چرا یک کلمه به من نگفتند و چرا سعید آقایی که نیم فصل به پرسپولیس آمده بود با یک ضربه خودش را هل داد. ? جلو بی دلیل؟ می اندازد و مرا هل می دهد.

سیدعبدالله حسینی مدافع ذوب آهن مازنی معتقد است در آخرین دیدار این بازی هیچ تماسی با حامد لک نداشته و مدافع پرسپولیس بی دلیل با او درگیر شده است. متهم با سعید آقایی که تیر خورد. برای اطلاع از صحت ماجرا با مدافع ذوب آهن تماس گرفتیم.

درگیری شما با حامد لک و سپس سعید آقایی، مدافع پرسپولیس چه بود که این همه جنجال به پا کرد و شما و مدافع پرسپولیس اخراج شدید؟!

در آن صحنه خاص توپ به حامد لک نزدیک شد و از هم جدا شد و من برای گرفتن توپ قدم برداشتم و البته با لک که مدام توپ را می گرفت تماسی نداشتم. بعد از این ماجرا به حامد لک گفتم من با شما کاری نداشتم اما اگر معامله ای شد از شما عذرخواهی می کنم. پس از این، حمید لخ خود را مجروح کرد و با بیان اینکه معده درد دارد، دست به شورش زد. وقتی حماقت لاک را دیدم خیلی عصبانی شدم چون ما پشت پرسپولیس بودیم و حامد لک داشت به هم می ریخت چون با او برخورد نکردم و بعد عصبانی شدم و به لاک گفتم بلند شو و پرت نکن. بی دلیل و زمان با خودتان بازی نکنید.

و بعد چطور با سعید آقا ارتباط برقرار کردی؟!

بعد از اینکه توضیح دادم، سعید آقایی به من نزدیک شد و با حالتی پرخاشگرانه مرا هل داد. من هم او را هل دادم اما به خدا شهادت می دهم که به هیچ آقایی توهین نکردم!

اما سعید آقایی در مصاحبه اش گفت که تو به او توهین کردی؟

قسم می خورم که به سعید آقایی بدی نگفتم و خدا را شهادت می دهم و هرگز به بازی و پورنوگرافی نمی پردازم. حضور و تجربه قبلی من در تیم های دیگر هم این را نشان می دهد.

بازیکنان دیگر دخالت نکردند؟

نه، اما حرف من این است که در پرسپولیس با سابقه و اشتیاق بیشتر از سیدجلال و نوراللهی، چرا یک کلمه به من نگفتند و سعید آقایی را که نیم فصل به پرسپولیس آمد، منفجر کردند؟ گلو و مزخرف؟ او مرا هل می دهد و جلو می برد.

داوری که زود اخراجت کرد؟

از پرخاشگری لخا و سپس حمله غیرواقعی سعید آقا بهم ریخت. من اخراج نشده ام و همیشه دکتر بوده ام. احترام خاصی برای بیژن وجود داشت و هنوز هم هست، اما فکر می کنم دکتر. بیژن سعید آقایی را که کارت زرد داشت جریمه کرد. در همان لحظه مرا از زمین بیرون کرد. از آنجایی که برای بیژن حیدری احترام زیادی قائل هستم، اعتراضی به داوران نداشتم.

چرا در دو بخش فوتبال تیم هایی را می بینیم که کاملاً با تیم شما تفاوت دارند. راستی تو نیمه اول ضعیف بودی ولی نیمه دوم بازی رو کاملا از پرسپولیس گرفتی!

بله، در دقیقه اول نیمه اول خوب نبودیم و گل بدی دریافت کردیم، اما در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم و موقعیت های 100 درصدی ما واقعاً از پرسپولیس بیشتر بود. به نوعی در دقیقه 90 علاوه بر گلی که از دست دادیم، چند موقعیت گل هم به دست آوردیم. نتیجه مناسبی برای ما نبود و پیروزی درست بود که ذوب شود. تیم ما در چند بازی اخیر خیلی خوب بازی کرده است و مستحق برد مقابل گل گهر و استقلال بودیم و نمی خواستیم مساوی شویم اما متاسفانه مانع از پیروزی شدیم. در کنار این مسائل، در برخی از بازی ها مشکلات ارجاع هم داشتیم. با این حال، از آنجایی که تیمی با پتانسیل بالایی داریم، قطعا بهتر خواهیم شد و با انتهای جدول تفاوت خواهیم داشت.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channel