بهترین هاست وردپرس

آنچلوتی: زمان شکست دادن بارنا در 9 اردو فرا رسیده است


به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید فردا در دیداری حساس به مصاف بارسا خواهد رفت. این بازی در نوکمپ برگزار می شود و بسیاری معتقدند رئال در شرایط خوبی قرار دارد و شانس زیادی برای برد دارد. کارلو آنچلوتی، مربی رئال، بارها را سه بار به عنوان مربی شکست داده، سه بار مساوی کرده و پنج بار شکست خورده است.

پس از پیروزی 5-0 مقابل شاختار ، رئال اکنون برای ال کلاسیکو هیجان زده است.

کارلتو در کنفرانس مطبوعاتی گفت:“برنده شدن در الکلاسیکو به طور موقت روحیه تیم برنده را تقویت می کند، اما مدت زیادی طول نمی کشد زیرا در فوتبال سریع، وضعیت تیم ها با نتیجه متفاوتی تغییر می کند. دوست دارم تیمی را ببینم که توانایی انجام این کار را داشته باشد. در زمین بازی زیاد است. برای بازی فردا می‌توانیم روی ضدحملات حساب کنیم. چرا وقتی ابزار در اختیار دارید این کار را انجام ندهید؟ این راهی برای گلزنی است. هر تیمی هویت و فلسفه خاص خود را دارد. “بازی می‌کند.”

خطر عدن: حال او خوب است اما ورود مستقیم به ترکیب اصلی پس از مصدومیت برایش سخت است. “مهم این است که بهبود یافته و در دسترس باشد.”

اهمیت El Cl सि sico: رقابت بین دو تیم بسیار فشرده است و کیفیت هر دو تیم نیز بالاست. حسی که من قبل از بازی اینتر و چلسی و تاتنهام – میلان داشتم همین است. این بازی هم سه امتیاز دارد. من هنوز در نه اردو برنده نشده ام و شاید زمان آن فرا رسیده باشد. البته این کار آسانی نخواهد بود. سه امتیاز بازی فردا به اندازه سه امتیاز دیگر مهم است.»

ترس از دست دادن: “ البته ترس خوب است. ممکن است فکر کنید در کنار گربه ای ایستاده اید، اما ناگهان یک شیر ظاهر می شود. هر بار قبل از بازی یا بعد از تمرین می ترسم و فکر می کنم احساس خوبی دارد. خوشبختانه من هرگز حریفانم را نترسانم، زیرا در زندگی چیزهایی بدتر از باخت در یک بازی فوتبال وجود دارد.”

شانس پیروزینمی‌دانم کدام تیم در این مسابقه بهتر شده است، اما معتقدم هیچ تیمی شانسی بهتر از این ندارد. بارها در دو بازی اخیر خوب کار کرده‌اند و عوامل زیادی در چنین بازی‌هایی نقش دارند. مسی دارد، اما جوانی باریا عالی است.”

یازده بازیکن کلیدیبرای من روشن است، اما درست نیست که در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی در مورد آن صحبت کنم. ادن هازارد و دنی کارواخال آمده اند و من همه آنها را در شرایط خوب و متمرکز می بینم. ما از هر نظر آماده ایم.»

مدل قرارداد زیدان: “چرا که نه؟” عملکرد زیدان در فصل گذشته قابل بررسی است، ببینیم او کجا خوب کار کرده و تاثیرات منفی او کجاست، و سپس تصمیم گرفته است.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم